Yaz Kombinleri Beyaz Tişört

  • 01 Temmuz 2016
  • 1.304 kez görüntülendi.
Yaz Kombinleri Beyaz Tişört

Şık kombinleri, esintili deniz kenarsını, sokak modasını ve hem de büro stilini kurtaran beyaz basic tişört modelleri… Yeniden kahraman olma yolunda ilerliyor! Teslim olmaya var mısın?

Basic Tişört

İster tişört diyin, dilerseniz de t-shirt ancak bir çırpıda söyleyip geçmeyin. Kombini baştan aşağıya değiştiren, duruşu bütünden değişiklaştıran, kombini sırtlayıp taşıyan beyaz tişörtlerden abartmayın ancak kesinlikle koleksiyon yapın. Çünkü bu yaz çok kombin kurtaracak!

Slip Dress de Ne Demek?

İnceden askılı, bir yandan gecelik vari tavrı, diğer yandan gündelik tipi sokak modasında bundan sonra biraz biraz ün salıyor. Slip dress herkezin bildiği ince askılı elbise demek. İnce askılı elbise demek ise beyaz tişört olmadan gerçekten bir hiç. Evde tespit edilen hem de çeyizde saklanan gecelikler yerine gündelik elbiseleri kullanın. Bir beyaz tişört bütün gündelik tavrı çabasız cool bir stille noktalandıracak.

Slip Dress de Ne Demek

Spor Şık Kombin

Gündemde olan tarz olan hem spor hatta şık öyle çaba sarf edilerek olmuyor. Beyaz tişört, kot pantolon ve bir çift topuklu ayakkabı özensiz saç modeli ile çok çabuk üzerimize oturuyor.

Spor Şık Kombin

Bu Senenin Modası Tekrar

Geçtiğimiz sezondan yadigar olanlar listesinde beyaz tişört kadar önden butonli etekler de var. Kimi vakit mini, bazen midi boyları her an her kısımda karşımıza geliyorlar. Bir beyaz tişörtle anında kombin oluşturulabiliyor.

Bu Senenin Modası Tekrar

Tulum Elbise

Hava ısısı yükseldikçe elbiseler ehemmiyetini arttırıyor. Tek parça olmasa da tişört rahatlığını en kolay değerlendirebileceğimiz tulum elbiseler bizi vakit makinesi olmadan çocukluk senelerımıza döndürüyor. Basic beyaz tişört kombinleri için iyi bir seçenek oluyorlar.

Tulum Elbise

Sahi Bugün Ne Giysem?

İster bir classic pantolon, ister bir jean modeli giyin ne giysem sorusunu dert etmeden evvel kombininize kesinlikle beyaz tişört ekleyin!

Sahi Bugün Ne Giysem

Bir beyaz tişört sizce kaç kombin eder?

Bir beyaz tişört sizce kaç kombin eder 1 Bir beyaz tişört sizce kaç kombin eder 2 Bir beyaz tişört sizce kaç kombin eder 3 Bir beyaz tişört sizce kaç kombin eder 4 Bir beyaz tişört sizce kaç kombin eder 5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ