Yama Ve Arma Modası

  • 05 Nisan 2016
  • 1.841 kez görüntülendi.
Yama Ve Arma Modası

Tamamen hayal gücüne bağlı olan bu trend bu sezonun en trend modası. Pantolon, ceket, kot gömlek, çantalar, kazaklar zevkimize tarzımıza göre her parçamıza zevkimize göre arma veya yama yaparak kendi tarzımızı ortaya koyabiliriz. Bu moda sayesinde yıpranmış eskimiş çok sevdiğimiz kıyafetlerimizi yeniden yeni tarzları ile kullanmaya devam etme şansımız oluyor.

Eskiden kalma, yıpranmış, eskimiş kazaklara yeni görünümler katmak artık bizim elimizde. Sade model kazaklarımıza arma dikerek iddialı olarak kullanıp tarzımızı yansıtabiliriz. Bir dönem sloganlı çantalar oldukça meşhurdu 2016 yaz sezonunda bu çantalar yeniden kullanılmaya başlanacak ancak bir farkla bu sefer üzerinde ki armaları zevkimize göre bizler yapabiliriz. Peki, istediğimiz model armaları nasıl bulacağız diye kara kara düşünmeyin orası işin en kolay tarafı.

İstediğimiz bir kumaş parçasına istediğimiz arma modelini çizerek istediğimiz arma modelini elde edebiliriz. Elde ettiğimiz armaları kullanmak istediğimiz bütün parçalarda kullanabiliriz. Sadece model olarak değil dilediğimiz harfleri sayıları da keserek arma elde edip yama yapabiliriz. Harf ve sayılar daha çok kot pantolonlara farklı hava katıyor. Birbirinden farklı renklerin modelli armaların biraya gelerek hem eski kıyafetlerimizi yeniden kullanma fırsatı hem de modaya ayak uydurmuş oluruz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ