Türkçe Dublaj Yabancı Dizi Önerileri

  • 02 Aralık 2016
  • 288 kez görüntülendi.
Türkçe Dublaj Yabancı Dizi Önerileri

Merhaba sevgili takipçiler. Hergün sürekli yeni bir film çıkadursun bizlerde boş durmadan sizleri tam tersi diziler için güzel bir haber verelim. Canınız sıkılınca hep film izlemek bazen sarmaz. Bazende türkçe dublaj yabancı dizi izlemek isteyebilirsiniz. Ama hangi dizi sizin diziniz bunu seçmesi biraz zor olabilir. Bunun için hemen sizlere dizi tavsiyelerinde bulunalım.

İlk dizimiz arrow türkçe dublaj izlemeniz için sitemizde yerini aldı. Dizi konusundan bahsedecek olursak eğer zengin mi zengin ve yakışıklı, bir o kadar da çapkın olan oliver queen bir gemi kazası sonucunda ıssız bir adaya düşer. 5 yıl ondan haber alınamaz öldü sanılır. Ama Oliver bu adada yalnız olmadığını farkedecektir ve buada onu 5 yıl içinde çok sağlam bir dövüşçü haline getirir. Babası ona vasiyet olarak bir defter bırakır ve yaşadığı şehirde yolsuzluk yapan kişilerin listesi buradadır. Oğluna hayatta kalırsa şehri kötülerden temizlemesi için görev verir. Oliver 5 yıl sonunda eve dönmeye karar verir ve kötülerle savaşmaya başlar.

Bir diğer dizimizde lucifer türkçe dublaj izlemeniz için sitemizde hazır durumda. Güncel olarak her hafta tüm bölümleri güncelleniyor. Dizi konusundan kısaca bahsedecek olursak eğer, Lucifer (şeytan) cehennemde canı sıkılır ve dünyaya tatil yapmak için gelir. Tabi geleceği yer Los Angeles olur. Burada Lux adında bir gece kulübü açarak yaşamaya başlar. Burada bir dedektifle tanışır ve onunla sürekli gününü geçirip insanların arzularını söyleterek davaları çözmelerinde yardımcı olur. Bir süre sonra işler istediği gibi gitmez, aile fertleri onu geri getirmek için rahat vermeyecektir ve işler karışacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ