Trend Pilili Etek

  • 17 Nisan 2016
  • 1.055 kez görüntülendi.
Trend Pilili Etek

Yaz günlerinin gelmesiyle renkli cıvıl cıvıl kombinleri sokaklarda görmeye başladık. Fena da olmadı hani havalar güzel, renkler güzel, kombinler güzel daha ne olsun… Sokak modasının şimdilerde en sık kullanılan tarzlardan birisidir pilili etekler. Özellikle metalik pilili etekler oldukça rövanşta.

Avangart tarzın oldukça sık kullanılması ile birlikte metalik renklerde yükselişe geçti. Son zamanların vazgeçilmezi, her bayanın dolabında olmazsa olmazı olan renkli, janjanlı pilili eteklerle metalik renklerin birleşmesi şahane görüntülere neden oluyor, çokta güzel oluyor.

Trend Pilili Etek (2)

Çok büyük tasarımcıların defilelerinde altını çizerek sergilediği metalik pilili etekler çok çabuk zamanda sokak modasına yansıdı. Özellikle gümüş ve altın rengi çok fazla kullanılsa de metalik olarak her rengine sahip olup kullanabiliriz.

Metalik pilili etekler oldukça dikkat çekici olması nedeniyle kombinleme olayında genelde düz ve salaş tarzlar tercih sebebi oluyor. Ancak bu desenli üstlerle konbinlenemiyor anlamına gelmiyor. Metalik renklerde ki pilili etekleri renkli üstler ile kombinleyen birçok büyük tasarımcı bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ