Tesettür Pardesü Fiyatları Ne Zaman Düşmektedir ?

  • 26 Mart 2018
  • 229 kez görüntülendi.
Tesettür Pardesü Fiyatları Ne Zaman Düşmektedir ?

Her yıl belirli zamanlarda giyim mağazalarında indirimler yaşanmaktadır. Bu indirim çeşitleri iki tiptir. Birinci tip özel gün, hafta ve ayda olan indirim kampanyalarıdır. Bu günlere örnek olarak ramazan ayı veya anneler günü verilebilir. Diğer tip indirimler ise belirli bir zamana bağlı olmayıp sadece sezon sonu veya stok sonu yapılan indirim kampanyalarıdır. Bu kampanyalar ürünlerin cinsine ve hangi sezona ait olup olmadığına göre değişmektedir.

Örneğin botlar bir kış giyimidir. Dolayısı ile yaz aylarında tüm bot marka ve ürünleri indirime girmektedir. Bunun nedeni önümüzdeki sene yeni model botlar girecek ve eski modellerin satılmayacak olmasıdır. Tesettür modası üzerine ürünler satan mağazalarda indirimli ürünler tesettür outlet bölümlerinde yer almaktadır. Outlet normal fiyatına oranla daha düşük bir miktara düşmüş ürünleri ifade ederken kullanılmakta olan bir ifadedir. Bazı durumlarda tesettür mağazalar internetten veya fiziksel olarak sadece indirimli ürünlerin satıldığı tesettür outlet mağazaları açmaktadır.

Yaz Aylarında Parsedüler İndirimde

Haziran ayının ilk günlerini yaşadığımız şu günlerde yaz sıcağını iyiden iyiye göstermeye başlamıştır. Dolayısı ile kıştan kalma ürünler mağazalarda indirime girmeye başlamıştır. Kışın giydiğimiz parsedüler şuanda tesettür outlet mağazalarında çeşitli oranlarda indirim ile satılmaktadır. Eğer önümüzdeki kış için parsedü ihtiyacı var ise alışverişin zamanı gelmiştir. Kışın çok daha yüksek miktara alınmayan ürünler şuanda uygun ücretlere alınabilmektedir. Tesettür outlet sitelerinde şuanda pardesüler %40 varan indirimlere sahiptir. En yüksek indirim oranına sahip ürün bağcıklı parsedü ürünüdür.

Ürün çok çeşitli renk seçenekleri müşterilere sunulmuştur. İndirimde olduğu için tasarımın bazı bedenleri tükenmiştir. Ürün önden bağcıklı olup geçen senenin moda trendi olarak görülmüştür. Önde metal detayları olan ürün öndeki iplik ile fiyonk olarak önden bağlanmaktadır. Ürünün en çok tercih edilen renkleri kırmızı renktir. İndirimde olan bir diğer ürün ise Kapşonlu parsedü ürünüdür. Ürün arkasındaki kapüşon ile ön plana çıkmaktadır. Hafif serinlikle havalar için çok kullanışlıdır. Ürün şuandaki indirim oranı %36’dır. Bu indirim oranı ile persedü reyonunun en yüksek ikinci indirimli üyesidir. Almayı düşünenlerin ellerini çabuk tutması gerekmektedir zira ürünün bazı bedenleri tükenmeye başlamıştır.

Kaynak : https://www.modamerve.com/tesettur-pardesü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ