Sokakta Pijama Modası

  • 18 Nisan 2016
  • 959 kez görüntülendi.
Sokakta Pijama Modası

Daha önce saç trendlerinde de yazmıştım dışarı rahat çıkmak artık çok kolay… Sokak modasında rahatlık zirve yaptı. Artık gece evde giydiğimiz rahat kıyafetleri gündüz dışarıda sokak modasında giyiyoruz.  Şimdi pijama ile sokağa çıkılır mı o ne öyle olur mu hiç herkes güler bize gibi sorular soruyorsanız eğer, size verilebilecek tek cevap EVET. Hatta 2016 yaz sezonunda pijama ile özel davetlere bile katılına biliniyor.

Yeni sezon defilelerinde slip elbiseler oldukça çoktu. Gecelik için kullanılan kumaşları jile elbise gibi dikilerek beğenimize sunulu. Ayrıca yeni almak yerine eğer elinizde gecelik varsa elbise olarak kullanmakta sizin elinizde. Yine aynı şekilde uzun olmayan pijamaları da kombinleyebiliriz. Biraz cesaret ister evet ama şıkta durmuyor değil yani.

Pijamaların sadece yatakta giymeliyiz dediğimiz günleri geride bırakarak pijamalarımızı kombinleyerek dışarıda sokak modasına uyarlayıp giyiyoruz. Peki, nasıl kombinlemeliyiz? Aslında işin bu noktası tamamen bizim giyim tarzımıza kalmış.  Topuklu ayakkabı kiminin vazgeçilmezi, bazıları içinde en gereksiz ayakkabı yani ister spor ister klasik şekilde kombinleyebiliriz. Eğer akşam dışarı çıkarken pijama kombini yapacaksak topuklu ayakkabı ile daha şık olacağı muhtemeldir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ