Sokak Modası 2016 Yazlık Elbise

  • 07 Temmuz 2016
  • 985 kez görüntülendi.
Sokak Modası 2016 Yazlık Elbise

Rüzgarın kendini fön makinesi zannetmesi, Güneş’in kavurması, gölgenin bile rahatlatmaması pantolonlardan ve İki ayrı parçadan meydana gelen kombinlerden fazlaca uzaklara doğru yol almanın zamanınin yaklaştığını fısıldıyor. Tabii bu halde bütün gözler sokak modası trendleri arasında bulunan elbise modellerine çevriliyor.

2016 yazlık elbise modelleri bütün kasıp kavurucu sıcaklarla en azından muhaberemanın yollarını açıyor. Güneş buna aldırmasa bile…

V Yaka Elbise

Anvelop kesimlerin, derin V dekoltesinin gündelik stillere sızdığı sokak modasında abartısız manzaraler önümüze çıkıyor. Sade ve şık olmak istiyorsanız şayet ayakkabınız ile saç modeliniz arasında bir seçim yapmalısınız. Saçlarınızı natural durumuna bırakıyorsanız kesinlikle seçiminizi gösterişli bir çift pabuçtan yana tüketmelisiniz.

V Yaka Elbise

Mutlaka Omzu Açık

Omuzlar İki sezondur çıplak. Bluzlar, tişörler ve hem de elbiselerde omuzları açık bırakma modasına katılıyor. Adeta omuzlardan çoğalan kumaşın fırfırla değerlendirildiği elbise modelleri tekrar evvellikli. Sandalet ve şapka aksesuarları ise bütün kombinin biçimlenmesini gerçekleştiren ayrıntılar arasında konumunu alıyor.

Kot Elbise Bir Mesele

Kot kumaş her sezon ve her mevsim bulunduğu gibi tekrar 2016 yaz modasında da bizi yalnız bırakmıyor. Salopet elbiseler her geçen gün daha da kurtarıcı bir yapıya bürünüyor. Bir crop top tişörtle günü, azıcık şık çeşitli bluzlarla geceye doğru seçenekleri genişletiyor.

Kot Elbise Bir Mesele

Uzun Elbise Olmadan Olmaz

Uzun elbiseler yerleri süpürmese de bu sezon ayak bileklerine kadar dayanıyor. Ayakkabıları açıkta bırakan tavırları ile ilgiyleri bu noktaya çekiyor. Yani kombinlerin tipi da ayaklarda dolanıp, bir çift ayakkabı ile çözüme erişiyor.

Uzun Elbise Olmadan Olmaz

Assolist Bohem

Etnik desenden sonra bu sezon bohem daha Romantik tavrı ile dantele, delikli görünüme çağrı çıkarıyor. Özgür ruhlar sezonun en çok tercih edilen tercihleri ile özensizliği bir tık daha düşükaltıyor.

Assolist Bohem

İllede Şifon Elbise

Mevsime yakışır türden bol çiçekli, uzun ya da mini şifon elbise modelleri yaz aylarının favorisi. Bu şık elbiseleri güne adapte etmek için iş kafaya, seçim ise ayakkabılara kalıyor.

İllede Şifon Elbise

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ