Siyah Elbiseler Nasıl Kombinlenebilir

  • 21 Kasım 2016
  • 279 kez görüntülendi.
Siyah Elbiseler Nasıl Kombinlenebilir

Siyah elbiseler her kadının dolabındaki vazgeçilmez parçalardan birisidir. 1920’lı yıllardan günümüze kadar hem modada hem de kadınların tercihleri arasında yer alan siyah elbiseleri önemli kılan her ortama uyum sağlamaları olmasıdır. Örnek olarak topuklu ayakkabı ile kombinleyip gösterişli takılarla şık bir görünüm elde etmek mümkündür. Böylece davetler için ilk başvurulan parçalar arasında yer alırlar. Aynı şekilde daha rahat olmayı sevenler ise, toz tonlarında bir babet veya hırka ile beraber kullanarak oldukça hoş görüneceklerdir. Yani kısaca siyah elbiseler için denebilecek en temel şey, rahat kombinlenmeleri olur. Diğer yandan bir diğer güzel yanının ise, bu elbiselerin çeşitli şekillerde kombinlenerek her defasında farklı bir görünüm elde edilmesinin mümkün olmasıdır.

Şık Takılar: Siyah elbiseler çok sade bir kıyafet olması sebebiyle, gösteriş severler tarafından sönük bulunabilir. Ancak, bu elbiseler gösterişli takılarla tamamlanırsa, oldukça şık bir görünüm elde edilebilir. Özellikle, iri taşlı kolyelerden yardım almak fazlasıyla faydalı olacaktır.

Desenli Ayakkabılar: Genelde kadınların büyük çoğunluğu bu elbiseleri, pudra ya da siyah renkte ayakkabılarla kullanmayı tercih eder. Ama bazen değişiklik yapmak yararlı olacaktır. Bu nedenle, siyah elbiseleri desenli ayakkabılar ya da çantalarla birlikte kullanırsanız anında farklı bir enerji yakalayabilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarında ise, soğuktan korunmak için elbisenin altına giyilen uzun siyah çizmeler de şık bir görünüm kazandıracaktır.

Desenli ya da Düz Siyah Çoraplar: Özellikle soğuk hava şartlarında elbise giymek isteyen kadınlar elbisenin altına hoş bir opak ya da desenli siyah çoraplar tercih edebilirler. Aynı şekilde renkli çoraplar da siyah elbiseye çok yakışmaktadır.

Hırka: Elbisesine farklı havalar katmayı sevenler hırkalardan yararlanabilir. Serin havalarda ise ceket veya deri ceket yardımıyla hoş görünmek mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ