Sade Elbiselerinizi Daha Şık Hale Getirin

  • 20 Kasım 2016
  • 431 kez görüntülendi.
Sade Elbiselerinizi Daha Şık Hale Getirin

Hemen hemen herkes dolabında mutlaka sade kıyafetler özellikle elbiseler bulundurur. Bu tür sade kıyafetlerin en büyük avantajı şüphesiz aksesuarlarla beraber kullanma imkanlarının olmasıdır. Deseni bol kıyafetlerle aksesuar kullanımı ortaya her zaman hoş bir görünüm çıkarmamasına kıyasla sade elbiseler bu anlamda fazlasıyla kullanışlıdır. Ayrıca oldukça şık kombinlerin elde edilmesi nedeniyle kadınların tercihleri arasında yer alan parçalardan biri haline gelmiştir.

İlk olarak sade elbiselerle kullanılan aksesuarların başında kemerler gelir. Elbiseye hava katmasının yanı sıra belin de daha ince ve zarif görünmesini sağlaması nedeniyle kadınların ilk tercihlerinden biridir. Özellikle kemer seçiminin desenli modellerden yana olması kıyafetin havasını tamamen değiştirecek ortaya oldukça şık bir görünümün çıkmasını sağlayacaktır. Diğer yandan desenli hırka ve ceketler de aynı etkiyi yaratır. Özellikle çiçekli modelli hırkalar elbiselerin mükemmel tamamlayıcılardan biridir.

Sade elbiselere renk katmanın bir diğer yolu da ayakkabı ve çanta seçimlerini renkli modellerden yapmaktır. Ayakkabı ve çantanın aynı renkte olmasına gerek yoktur. Birbirine uyumlu zıt renkler de oldukça güzel görünümlerin elde edilmesini sağlayabilir. Aynı şekilde renkli kolyelerle de şaşırtıcı derecede etkili olmak mümkündür. Örneğin, göz alıcı küpelerle kombininizi tamamlamanız tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yeterli olur.

Soğuk mevsimlerde ise şal ve mont seçimlerinizle sade kıyafetlerinize hava katabilirsiniz. Desenleri çeşitli ve farklı renklerdeki şallardan bolca dolabınızda bulundurmanız fazlasıyla yararlı olacaktır. Montlar veya kabanlarda da desenli modellerle cesur görünümler kazanabilirsiniz. Bu noktada en dikkat edilmesi gereken sadece seçilen desenlerin veya renklerin sade elbise ile uyumlu renklerde olmasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ