Prenses Gelinlik Modelleri

  • 29 Mayıs 2016
  • 2.114 kez görüntülendi.
Prenses Gelinlik Modelleri

Her genç kızın rüyası, hayal ettiği gibi bir düğün yapmaktır. Bu düğünlerde en özel gelinliği tercih ederek, en şık gelin olmaktır. Yüzlerce farklı modelde üretilen gelinliklerden, en çok tercih edilen model prenses model gelinliklerdir. Bu gelinlikler; sizi prenses kadar asil ve şık gösterecektir. Prenses gelinliklerin büstiyer kısmı daha dar ve detaylarla süslenmektedir. Prenses gelinliklerin büstiyer kısmı, bazen incilerle süslenirken, bazen ışıltılı pırlantalarla süslenmektedir. Bel hizasından itibaren etek kısmı tamamen düz tülle kabarık bir hal almaktadır. Bu prenses gelinlikler, havanızı arttıracak, en özel gecenizin en özel kadını olmaya bir adım daha yaklaştıracaktır. Prenses gelinliklerde; straplez olan gelinlikler en çok tercih edilen gelinlik modelidir.

Straplez kesim olan ve üst kısmı dar olan prenses gelinliklerde tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bu gelinliklerin etek kısmı çoğunlukla dümdüz kesim gelmektedir. Dikkat çekiciliği de büstiyer kısmında yer almaktadır. Yarım kollu ve sıfır kollu gelinliklerde; tülle süslenen büstiyerin üst kısmına eklenen birkaç dantel detayı gelinliğinizi hareket ettirirken, bu detayların devamı gelinliğinizin etek kısmında da devam etmektedir. Gelinliğinizin eteğinin uç kısımlarında beliren bu dantel detayları muazzam bir güzellik katacaktır. Hem gelinliğinize hem de size.

En özel gününüzde, kuğular kadar güzel olmak istiyorsanız, dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız, çıtı pıtı güzelliğe sahip prensesler kadar güzel olmak istiyorsanız bu prenses gelinlik modellerinden tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ