Oleg Cassini’den Yeni Çağın Prensesleri İçin Göz Alıcı Modeller

  • 16 Ocak 2018
  • 192 kez görüntülendi.
Oleg Cassini’den Yeni Çağın Prensesleri İçin Göz Alıcı Modeller

Jacqueline Kennedy’den Grace Kelly’e moda dünyasına ilham veren kadınların stilinin yaratıcısı Oleg Cassini; yeni sezon gelinlik koleksiyonuyla çağdaş çağın prenseslerine göz kırpıyor.

Oleg Cassini yeni sezonunda her bayanın hayalindeki gelinlik modelini bulması amacıyla her ayrıntı düşünülmüş. Vücudu en iyi formda göstermek amacıyla geliştirilen kalıplara; danteller, inciler, dore ve lame işlemeler eşlik ediyor. Kat kat, iç içe geride bıraktığımız dantellerle sofistike bir maksimalizm yayınlayan gelinliklerin yanı sıra, her devresinin ihtişamlı klasiği saseneacak modeller gecenin senedızı gelinlere unutulmaz bir tecrübe sunmaya aday. Zarafet ve çekiciliği birleştiren parçalar, bu sene kendinden emin ve kuvvetli siluetler vadediyor, ışıltılı ayrıntılar ve dekolteler yürekli görünümler yaratıyor.

Sıcak taş tüller ve soğuk platin ayrıntılar birleştirilerek orjinal bir karşıtlık yakalanan gelinliklerde sezonun önde gelen trendleri arasında; balon etek ve prenses kesim omuz ayrıntılarının sofistike bir dizayn bakışıyla birleştirilmesi ilgi çekiyor. Oleg Cassini’de sofistike fakat gösterişli kalıplar yeni çağın çağdaş prenseslerine atıfta bulunuyor.

Bu sezon Oleg Cassini’de pastel ve koyu renklerin hakimiyeti de göze çarpıyor. Oleg Cassini ilaveten en özel zamanlarda stilini tamamlayacak gece elbisesi arayan moda severler amacıyla de çağdaş ve göz alıcı alternatifler sunuyor.

Oleg Cassini Collection’un yeni sezon koleksiyonuna Oleg Cassini mağazalarından ulaşmanız mümkün.

Alıntı: kararlikadinlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ