Mini Gelinlik Trendi

  • 20 Temmuz 2017
  • 375 kez görüntülendi.
Mini Gelinlik Trendi

Modanın sürekli gelişimi ve hızına o kadar alıştık ki geleneklerin dışına çıkan yeni gelinlik modellerinin bu kadar hızlı benimsenmesinin nedeni bu olmalı. Bu yeni gelişmeler ile birlikte gelinlik trendlerinde de değişimler gözlemlendi ve mini gelinlik modelleri oldukça ilgi görmeyi başardı. Gelinliklerde kendimizi ifade etmek çok mümkün değilken artık tercih ettiğimiz boy ,kumaşın cinsi ve takacağımız aksesuarlar  kendimizi anlatmamızı sağlayacak.

After partilerde kullanılan kısa gelinlikler artık düğün törenleri içinde popülerleşmiş ve tercih edilen gelinlik türlerinden olmaya aday. Gelinlikleri vücut tipimize göre seçmemiz gerekmekte.Bu prensip mini gelinlikler içinde geçerli.Örneğin armut tipi vücutlar için ideal olan drapeli üstü asimetrik kısa etekle kombin yapmak oldukça güzel bir tercih olacaktır. Sadelikten vazgeçmeyen ama geleneksel gelinliklerden sıkılmış olan gelin adayları için etek kısmındaki dantel detaylarıyla hareketlenen bu tarz gelinlikler için kısa duvak kullanılmalıdır.

Gelenekselden vazgeçmeyen ama farklılık isteyen gelinler için midi boy gelinlikleri tavsiye edebilirim.Bu tarz gelinliklerle masal prenseslerini andırabilirsiniz. Ayrıca çok az mücevher kullanarak dikkatlerin gelinliğe odaklanmasını da sağlamanızı tavsiye ederim.

Atletik vücutlar için kısa gelinlikler bence bir fırsat niteliğinde. Sporcu görünümündeki vücutlarda da mini gelinliklerin harika duracağı kesin. Sırt dekolteli gelinlikler tasarımcıların koleksiyonunda sıkça kullanılmış.Eskiden çok tercih edilmeyen sırt dekoltesine sahip kısa gelinlikleri after partide de kullanabilirsiniz.Ancak sırt dekoltesiyle duvak kullanmak mümkün değil. Alternatif olarak saç aksesuarları kullanabilirsiniz. Hayatımızda bir defa yaşayacağımız bu tercihte kalbinizden geçeni bulmanız dileğiyle…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ