Kısa Kollu Abiye Modelleri

  • 01 Mart 2016
  • 1.762 kez görüntülendi.
Kısa Kollu Abiye Modelleri

Yaz mevsiminde ve sıcak vakitlerde gerçekleşen özel günlerde hanımların en çok tercih ettiği kıyafet olan kısa kollu abiye modellerini yaka tipine, dekoltesine ve boyuna göre olmak üzere üç farklı kategoride inceleyebiliriz.

Yaka Tipine Göre;

Kısa kollu abiyeleri yaka tipine göre askılı, boyundan bağlamalı, kayık yaka, tek omuz, staplez, V yaka olarak ayırabiliriz. Her bir modelin kendine özgü görünümü ve şıklığı bulunduğu kesin. En çok hangisi tercih ediliyor diye soracak olursanız hepsi bayanlar tarafından büyük bir ilgi görüyor.

Dekoltesine Göre;

Kısa kollu abiyeleri dekoltesine göre bacak, göğüs, omuz, sırt ve transparan olarak ayırabiliriz. Dekoltesiz modeller de elbette mevcut. Bazı hanımlar dekolteyi vazgeçilmez olarak görmektedirler. Öyle ki bazıları göğüs, bazıları sırt dekoltesini kendilerine yakıştırmaktadırlar.

Boyuna Göre;

Kısa kollu abiyeleri boyuna göre de ayırmak mümkün. Mini, kısa, önü kısa arkası uzun, uzun olarak inceleyebileceğimiz abiyeler görüldüğü üzere birçok farklı modeli bünyesinde barındırıyor. İddialı kıyafetler giymekten ve açıklığı ile dikkatleri üzerine toplamaktan hoşlanan hanımlar mini abiyeleri tercih edebilirler. Her ne kadar mini abiyenin göz alıcılığı olsa da uzun abiyelerin kaçınılmaz bir güzelliği olduğunu unutmamak gerekir.

Kısa Kollu Abiyelerde Detay

Bahsi geçen kısa kollu abiye modellerinin her birine özel detayı da var muhakkak. Bunlardan en çok tercih edilen ve en çok göze çarpanlar arasında güpür ve dantel bulunuyor. Bunun haricinde yırtmaç sayılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ