Kadınların Vazgeçilmezi Çanta Modelleri

  • 17 Kasım 2016
  • 343 kez görüntülendi.
Kadınların Vazgeçilmezi Çanta Modelleri

Çantaların kadınların arasındaki önemini tartışmaya gerek yoktur. Her kadın için mutlaka yanında taşınması gereken ve giyime uyumlu olması gereken parçalardır. Her önemli güne ve kombine göre edinilecek temel çantalar ile çantalara fazla para harcamaya gerek kalmaz. Bununla birlikte her durumda da kadınlar şıklıklarından da taviz vermemiş olurlar.

Görünümünü çantayla tamamlayan tüm kadınların en eski ve en klasik çanta modelleri arasında birinci sırada olan omuz çantalarından mutlaka gardıroplarında bulundurması faydalı olacaktır. Özellikle şık ve klasik kıyafetlerle mükemmel uyum yakalayan omuz çantaları istenilen renk ve istenilen büyüklüklerde elde etmek mümkündür. Ancak çok büyük modellerin kaba durması ve yürürken sağa sola çarpması nedeniyle daha orta büyüklüklerde çantalardan tercih etmek rahatlık sağlayacaktır. Omuz çantalarının yanı sıra çapraz asılan çantalar da kişilerin oldukça rahat ettirir. Omuz çantalarına nazaran daha uzun askıya sahip olan bu çantalar ile hem şıklık elde edilecek hem de eller boşta olacağından kişinin çantasını koyacak yer aramasına gerek kalmayacaktır. Bu tür modellerin, konser ya da festival tarzı kalabalık ortamlar için en doğru seçim olduğu söylenebilir. Kullanım kolaylığı ve çantanın hep göz önünde olması nedeniyle gasp gibi olumsuz vakalardan korunması sağlanır.

Bir diğer temel çanta modelleri arasında ise clutch gelir. Bu çantalar küçük olması nedeniyle içlerinde çok fazla ürünün bulundurulması mümkün değildir. Bu sebeple dışarıda işin kısa süreceği durumlarda ya da gece katılan davetlerde kullanmakta fayda vardır. Daha çok taşlı tasarımlarına denk gelinse de son zamanlarda bu küçük çantaların sade ve klasik tasarımlarından da bulmak mümkündür.

Son olarak ise gardıropta yer alması gereken çanta modeli ise seyahat çantalarıdır. Bavulun gereksiz olduğu yolculularda bu tür çantaları kullanarak günlük özel eşyalarınızı yanınızda rahatlıkla başka bir yere götürebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ