İrem Derici Ve Rıza Esendemir Boşandı

  • 27 Mart 2016
  • 566 kez görüntülendi.
İrem Derici Ve Rıza Esendemir Boşandı

Popçu İrem Derici ve Radyocu Rıza Esendemir çok büyük bir aşkla 2014’ün Eylül ayında evlenmişlerdi. Gerek katıldıkları programlarda gerek sosyal medyada gerekse konserlerde o büyük aşklarını görmemek mümkün değildi.

Ancak geçtiğimiz ocak ayında evliliklerinde çatırdamaların olduğu sosyal medyada oldukça ses getirmişti, ama sonrasında İrem Derici sorunlarını çözdükleri yönünde açıklamalarda bulundu ve 10 günlük evleri ayırdıklarını kavga sebebi olaraktan ‘İncir çekirdeğini doldurmayan bir şeydi ne yazık ki’ şeklinde açıklama yapmıştı. Sosyal medyada ise birçok kişi bu olayların sadece reklam olduğu albümü çıkacağı için gündeme gelmek için yapılıyor şeklinde yorumlarda bulundu. Her şey yoluna girmiş olarak gözüken evlilikte ise hiç beklenmeyen olay gündeme bomba gibi oturdu.

Krizi aşamayan çift tek celsede boşandı. Hatta çift mahkeme çıkışında görüntü vermemek için mahkemeyi Gebze’ye taşımışlar. Mahkemede çift karşılıklı olarak birbirlerinden maddi- manevi hiçbir şey talep etmeyerek 2 yıllık evliliklerini sonlandırdılar.

Çiftin boşanma davası ise İrem Derici’nin doğum gününe denk geldi. Dava sonrasında ünlü radyocu Rıza Esendemir İnstagram hesabından İrem Derici’nin fotoğrafını paylaşıp altına ‘İyi ki doğdun güzelliğim. Umarım yeni yaşında her şey gönlünce olur’ mesajını yazdı. Çiftin bu paylaşımı fanları tarafından ‘boşansalarda beraberler’ yorumlarına neden oldu.

Ancak şöyle bir durum söz konusu Rıza Esendemir böyle bir paylaşım yaparken İrem Derici bütün sosyal medya hesaplarından Esendemir’i sildiği dikkatlerden kaçmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ