Göz Sıkılaştırıcı Krem

  • 10 Haziran 2016
  • 536 kez görüntülendi.
Göz Sıkılaştırıcı Krem

Yorgunluk ve yaşlanma gibi belirtileri ele veren kısım göz çevresidir. “Gözler kalbin aynasıdır, yalan nedir bilmez onlar”. İlk tanışma esnasında da ilk dikkati çeken her zaman göz ve göz çevresi olur. Göz çevresinde çevresel etkenler veya yaşlanmanın etle oluşan birtakım defarmasyonlar bizim olduğundan büyük ve yaşlı görünmemizi sağlar. Göz sıkılaştırıcı krem, bu etkilerin azalması veya yok edilmesi için kullanılan üründür. Göz sıkılaştırıcı krem, göz çevresinde oluşan kırışıklık, gözaltı morluk ve gözaltı torbası gibi sorunların giderilmesine yardımcı olur.

Göz çevresi yüz bölgesinin diğer kısımlarına göre daha hassas ve daha yumuşak olması sebebiyle göz çevresi kremi özel daha hassas yapıda uyarlanmış bir üründür.

Göz sıkılaştırıcı krem sayesinde anında daha sıkı ve daha aydınlık, canlı bir görünüm kazandırmayı, kırışık görünümünü azatlamayı ve göz altı şişlik ve morlukların hafiflemesini sağlar.

Gözenek sıkılaştırıcı krem ayrıca cilde kolajen desteği sağlayarak ciltteki sarkmaların, ince çizgilerin ve cildin elastikiyet kaybının önlenmesini sağlar.

İçeriğindeki doğal yapılar sayesinde göz çevresinde sıkılaştırıcı bir etki sağlar. Ürünün hafif ve akıllı yapısı, cildi parlaklaştırıcı ve anında sıkılaştırıcı etki göstermeyi: göz çevresini yumuşatırken dokuyu tazelemeyi, makyaj uygulamasını kolaylaştıran mat bir dokunuş bırakmayı hedefliyor

Göz sıkılaştırıcı krem sayesinde kendiniz hem daha genç bir görünüme kavuşacak hem de daha güzel hissedeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ