Göz Altı Morluklarına Maske

  • 28 Nisan 2016
  • 702 kez görüntülendi.
Göz Altı Morluklarına Maske

Göz altı morlukları farlı sebeplerle ortaya çıkmaktadır. Yorgunluk, uykusuzluk, psikolojik durumumuz hepsi etkiler ve göz altı morluklarına neden olabilir, birde genetik olarak göz altı morlukları oluşumu vardır onların tedavisi daha zordur. Göz altı morluklarına bitkisel maskeler kullanarak çözüm bulabilirsiniz.

Göz Altı Morluklarına MaskeHassas ve ince yapıya sahip olan göz çevrelerimiz kılcan damarlarımızın rengini çok belli eder. Yaşın ilerlemesi ile göz çevresindeki deri daha da incelmektedir, buda göz altı morluklarının yaş ilerledikçe oluşmasının nedenidir. Peki doğal maske ile nasıl göz altı morluklarından kurtulacağız şimdi onu yazayım sizlere… 200 gram ahududu, 100gram yoğurt ve 2 tatlı kaşığı limon suyu göz altı morluklarımızdan kurtulmak için yeterlidir. Evet, sadece bu 3 malzeme ile her ne sebepten çıkmış olursa olsun bütün göz altı morluklarından kurtuluyoruz.

Ahududu, yoğurt ve limon suyunu bir araya getiriyoruz ve güzelce karıştırıyoruz. Karışımımız macun kıvamına geldikten sonra karışımımızı göz altı bölgemize sürüyoruz. Karışımımızı göz altı bölgemize sürdükten sonra 5 dakika kadar bekletiyoruz ve süremiz dolduktan sonra yüzümüzü ılık su ile yıkayıp güzelce duruluyoruz. Hazırlamış olduğumuz doğal maskemizi haftada iki gün uyguluyoruz ve zamanla göz altı morluklarımızın azalarak yok olduğunu görmüş olacağız…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ