Elma İle Gelen Güzellik

  • 09 Nisan 2016
  • 557 kez görüntülendi.
Elma İle Gelen Güzellik

Bayanların en hassas oldukları konulardan biridir güzel görünmek. Elma sadece yüzümüz için değil vücudumuzda hemen her şeye, her bölgeye yararlıdır. Hem elma hem de elma sirkesi o kadar çok faydalı ki birçok sağlık uzmanı onları anlata anlata bitiremiyor. Saç bakımı, cilt bakımı, sivilcelerin gitmesinde yardımcı, ciltteki lekelerin kaybolması, diyet konusunda yardımcı ve varis tedavisi. Evet, elma ve elma sirkesinin inanılmaz etkileri. Sorunlarımızdan kurtulmamanız için ihtiyacımız olan tek şey sadece elma ve elma sirkesi bu kadar kolay yani.

Elma sirkesi özellikle sağlıklı parlayan saçlar, lekesiz cilt ve zayıflamakta da oldukça faydalıdır. Evet faydalıdır ama nasıl kullanacağız elma sirkesini şimdi o kısmını aktarayım. Öncelikle parlak ve kepeksiz sağlıklı saçlara elma sirkesi yardımı ile nasıl sahip olabiliriz ona bakalım. Saçlarımızı sabunladıktan sonra durulama suyumuza 1 çar bardağı elma sirkesi eklemeliyiz ve hazırlamış olduğumuz elma sirkeli su ile saçlarımızı durulamamız. Evet, yapmamız gereken tek işlem bu kadar bu işlemi düzenli olarak her yıkamada yaptıktan sonra saçlarımızın hem göz alıcı parlaklığa ulaşmış hem de sağlıklı olmuş olacaktır.

Evet, saç mucizesini yazdığımıza göre şimdi cildimize nasıl uygulamamız gerekiyor elma sirkesini. Yüzümüzde oluşan güneş lekesini, sivilceleri ve izleri gidermemiz için uygulamamız gereken tarif; Bir su bardağının yarısına elma sirkesi yarısına su ekleyerek karıştırıyoruz. Sonrasında karışımı pamuk yardımı ile hafif masaj eşliğinde cildimize özellikle sivilcelerin üzerine sürüyoruz. Sonrasında sivilcelerimizin ve lekelerimizin iyileşmesi ile birlikte cildimizin güzelleştiğini göreceğiz

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ