Düz gelinlik modelleri

  • 24 Şubat 2016
  • 2.155 kez görüntülendi.
Düz gelinlik modelleri

Sadeliği ve hafif kuyruğu ile düz gelinlik modelleri sizlerin seçimlerinden olabilir. Straplez yaka seçenekleri bir hayli fazla tercih edilirken, M yaka ya da kalp yaka olarak bilinen seçeneklerden de yine tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzun kuyruklu modeller

Aslında bu kesim detayı genel olarak A kesim bir modelde tercih edilse de, düz kalıba sahip bir modelde de kendini gösterebilir. Vücut tipinize uygun olarak tercih ettiğiniz bir kalıp gelinlikte, boyunuzu daha uzun gösterebilmekte yardımcı olabilir. Elbette ki topuz yaparak da buna destek olabilirsiniz.

Askılı ve dantelli

Eski dönemlerin izlerini taşıyan modellere ilgi duyan bayanlarımız için, kalın çift askılı ve dantelli bir model, düz gelinlik olarak sunulabiliyor. Duvakları transparan özelliğe sahip kumaştan oluşturulurken, duvak uçlarında kalın bir şerit halinde kullanılan dantel işlemeler şıklığı ön plana çıkarmaktadır.

Tül ve dantel kumaşlar kullanılarak şekillendirilmiş bu model, daha çok vücut ölçüleri yerinde olan ve zayıf, atletik vücutlu kişilerde daha çok yakışabilecektir.

Kare yaka

Yaka seçeneklerinde birisi olan kare yaka, düz gelinlik modeli kapsamında tercih edilebilir. Takma kollu transparan detaylı bu gelinlik, modern vintage tasarımı ile 2016’nın gözdesi durumunda. En ünlü moda tasarımcıları, defilelerde bu modeller ile sergiler yaparken, sizlerde vücut tipinize göre, hazır ya da özel dikim ürünlerden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer tüm modeller için web adresimiz üzerinden bilgiler alabilir, istediğiniz ürün hakkında detaylara sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ