Dolabınızda Hangi Temel Kıyafetler Bulunmalı

  • 13 Kasım 2016
  • 326 kez görüntülendi.
Dolabınızda Hangi Temel Kıyafetler Bulunmalı

Dolabınıza her açtığınızda o gün ne giyineceğinize dair saatlerce düşünüyorsanız sizi bu durumun zorluğundan kurtaracak kıyafetler edinmelisiniz. Klasik ve modası geçmeyen bu tür temel kıyafetler karar aşamalarınızda büyük yardımcınız olur. Klasik parçalar en kararsız kalınan anlar için ilk başvurulan giysilerdir. Diğer yandan bu parçaların dolaptaki en az kullanılan kıyafetlerle birlikte kolay kombinlenmesi bile avantaj sağlamaktadır. Şık bir görünüm elde etmenin de mümkün olması nedeniyle kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alırlar. Üstelik hiçbir zaman modalarının geçmemesi de bir diğer özelliğidir.

Koyu Renkli Kot: Açık renkli kotlara nazaran çok daha kolay kombinlenebilen koyu renk kotlar, kilolarından şikâyetçi kadınların zayıf görünmesine de yardımcı olur. Vücut tipine uygun olarak modeli seçilebilecek koyu renkli kotlarda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta vücuda tam oturmasıdır. Bacaklarını ön planda tutmayı seven kadınlar günümüzde pek popüler olan skinny kotlardan seçimlerini yapabilirler.

Siyah Bluz: Siyah bluzlar ya da V yaka tişörtler şık görünmek için her durumda kurtarıcı konumundadır. Gerek eteklerle gerek kot pantolonlarla kullanımı rahat olan bu parçalar ceket veya hırkalarla da alternatif kombinlerin yaratılmasında başroldedir.

Beyaz Gömlek: Her ne kadar genel algı beyaz kombinlerin iş kadınları arasında tercih edileceği yönünde olsa da aslında bu parça kotlar ve eteklerle oldukça hoş görünmektedir. Desenli pantolonları da rahatça tamamlayabilmesi nedeniyle tercih edilebilecek kıyafetler arasındadır.

Nude Tonda Stiletto: Hiçbir zaman eskimeyecek ve modası geçmeyecek olan bu ayakkabıları dolapta bulunan pek çok kıyafetle kullanmak mümkündür. Son dönemlerde kadınların gözde parçası haline gelmesi bunun göstergelerinden biridir.

Siyah Elbise: Partilerde, iş görüşmelerinde ya da kokteyllerde sık tercih edilen parçalar arasında yer alır. Deri ceketle kombinlendiğinde sportif görünüm elde ederken klasik ceketlerle de şık ve çarpıcı görünümler elde etmeye yardımcı olan bir parçadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ