Deri Ceketleri Kombinleme Önerileri

  • 12 Kasım 2016
  • 306 kez görüntülendi.
Deri Ceketleri Kombinleme Önerileri

Deri ceket, hem kadın hem de erkek için bahar mevsimlerinde sıklıkla tercih edilen bir parçadır. Kombinlere kattığı şıklık nedeniyle vazgeçilmezler arasına girmiştir. Özellikle kişinin ne giyeceğine karar veremediği zamanlarda dolapta yer alan herhangi bir deri ceket, zor zamanların kurtarılmasını sağlayacaktır. Son dönemlerde popüler modelleri incelediğimiz bu yazıda aynı zamanda bu modelleri nasıl kombinleyeceğimize dair fikirlere yer vereceğiz.

Motorcu Modeller: Bu tür modellerde en başta öne çıkan şey ceketlerin geniş bir v yakaya sahip olmalarıdır. Asimetrik bir ön kesim olması ceketin çarpıcı görünmesini sağlamaktadır. Sportif ve vintage tarz giyinmeyi sevenlerin sıklıkla tercih ettiği modellerden biridir. Bu tarz ceketlerin altında siyah tayt veya siyah kot tercih edilirse iki parçanın birbirlerini tamamlaması gözden kaçmaz. Özellikle renk konusunda siyah ve kahverengi tonlarındaki kıyafetlerle çok iyi uyum sağlamaktadır. İddialı olmayı sevenler ise renk konusunda daha çok bordo ve yeşil renklerde kıyafetler seçerse ceketle yakıştırabilirler.

Yuvarlak Yaka Modeller: Kıyafet seçimlerinde klasik ve olgun tarzlara yönelenlerin tercih edecekleri yuvarlak yaka deri ceketler şık bir görünüm elde edilmesini sağlar. Kumaş pantolon veya etekle birlikte rahatlıkla kombinlenebilen bu tarz ceketler dilendiği zaman kot pantolonla da kullanılabilmektedir.

Polo Yaka Modeller: Yaka kesimi nedeniyle bu modeller, klasik görünümleriyle maskülen tarz sevenlerin aradığı bir parça olmaktadır. Klasik olması sebebiyle, kumaş pantolon veya kalem etek gibi kıyafetlerle beraber kullanılırsa güzel bir kombin elde edilecektir.

Tüm bunların yanında tüm deri ceket modelleri elbiselerin de tamamlayıcılarından biridir. Kişinin daha asi ancak rahat görünmesini sağlar. Sonbahar mevsimlerinde de soğuktan korunmasına yardımcı olacağı için elbiseler için en doğru seçimlerden biridir. Hiçbir zaman modası geçmeyen ve her kıyafetle kolayca tercih edilen deri ceketler, dolaplarda mutlaka bulunması gereken bir parçadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ