Dekoratif Saksı Modelleri

  • 25 Şubat 2016
  • 1.963 kez görüntülendi.
Dekoratif Saksı Modelleri

Saksılar artık her yerde karşımızda. Evimizde, iş yerimizde, sokakta ya da oturduğumuz bir kafede.

Artık tamamen günlük hayatımızın içine girdikleri için bunlara bir el atmak gerekiyor diyen tasarımcılar saksıları bam başka şekillere getirdiler. Gördüğümüzde saksıdan çok bir sanat eserini çağrıştıran saksı modelleri günümüzde mevcuttur zaten alttaki galeride bunu inceleyebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse…

İnsan kafatası şeklinde olan saksımızı verebiliriz. Bir çok kişinin aklına bile gelmezdi fakat tasarımcımız insan kafatası şeklinde birkaç model yapmış ve kiminin üstüne birkaç delik açarak belki bizlerin küçüklüğünde yaptığı çim adamı başka şekillere getirmeyi başarmıştır.

Kalp figürlü saksı modelimiz ise görünce insanın kalbini yumuşatan ve belki saksıda çiçek yetiştirmeyi seven bir sevgiliye verile bilecek en güzel hediyelerden biri olabilecek nitelikte. Bir kalp figürünün tuttuğu iki saksı olarak hazırlanmış saksı hoş bir görüntü sunmakta.

Ya da

Ayakkabılardan oluşturulmuş saksılar. Belki sık sık karşılaştığımız son zamanların akımı olarak da nitelendirebileceğimiz bir akım aslında.

Eskimiş ayakkabıları saksı olarak kullanan kişiler günümüzde çok fazla ve aslında güzelde oluyor hem geri dönüşüme bir katkı hem de ev bütçesine katkı 🙂

Bunun yanı sıra daha farklı modelleri büyük yapı marketlerden alabilir ya da yakınınızdaki bir seradan alabilirsiniz.

İnternetten almanızı tavsiye etmiyorum boyutları yanıltıcı olabiliyor. Beklediğinizden büyük ya da küçük bir modelle karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ