Dar Gelinlik Modelleri

  • 21 Şubat 2016
  • 2.181 kez görüntülendi.
Dar Gelinlik Modelleri

Bayanların dar kesim detayları ile tercih etmek istediği, dar gelinlik modelleri, genel olarak balık kesimlere sahip ürünlerden olmaktadır. Göğüs kısmı, kalça ve diz kapaklarına kadar dar kesim kendini göstermektedir. Diz kapaklarından sonra kesim bollaşarak, tarzını ve kesimini ortaya çıkarmaktadır.

Straplez dar kesim

Göğüs ölçülerinden memnun olmayan kişilerin, dar kesim straplez modeller tercih etmesinde, dikkat edilmesi gereken bir özellik ise, sıkılaştırıcı göğüs sıktırmaları. Bu sıktırmalar sayesinde daha toparlayıcı bir özellik sizlere yardımcı olurken, şıklık ve görünüm açısından büyük bir kolaylığa sahip olabileceksiniz. Kalp yaka, M yaka ya da straplez yaka olarak bilinen bu ürünlerde, kesim detaylarının yanı sıra kullanılan taş süslemeler ürünlerin özelliklerini ön plana çıkarmaktadır.

Düz kesim gelinlikler

Eğer ki daha sade ve düz bir model tercih etmek istiyorsanız, düz kesim bir dar gelinlik modeli, dar kalıbı ile sizlere yardımcı olabilir. Yine göğüs ve kalça kısımlarında vücut hatlarınızı belirgin hale getirebilecek olan dar gelinlikler, daha şık bir görünüme kavuşabilmeniz de yardımcı olacaktır.

Balık modeller

Tabi ki son yıllarda dar gelinlikler, uzun kuyruk detayları ile mükemmeliyeti gelin adaylarına sunuyor diyebiliriz. Pek çok farklı ünlü moda tasarımcısı, kullanışlı, şık ve gösterişli modelleri dizayn ederek, moda evi ve defilelerde bunları sergilemektedir. Podyumlarda boy gösteren mankenlerde bu ürünlerin nasıl taşındığını görerek, kendi vücut tipinize göre bir seçim yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ