Dantel Bluz Jean Kombinleri

  • 29 Haziran 2016
  • 1.063 kez görüntülendi.
Dantel Bluz Jean Kombinleri

Dövme örneki jean kumaş derimize, dantel ise yeni sezonla birlikte iliklerimize işleniyor! Sokak modası hiç olmadığı kadar Romantik ve sportif bir tavrı üzerimize geçiriyor!

Dantel Bluz Jean Pantolon Aşkına

Yaz mevsimi Romantik danteli, jean kumaş ile iyice içten kılıyor. Sokak modası dantelli bluzları üzerimize, jean kumaşı ise altınımıza geçirisağlıyor. Söz mevzu olup karşımıza jean kumaşı çıkarınca mavinin her tonu beyazlara bulanıyor. Havalar ısındıkça dantele bürünüp, kota doyamıyoruz! Tabii bir de rahatlığın o tatlı vazgeçilmez durumu yüzünden spor ayakkabılardan da bir türlü vazgeçemiyoruz.

Dantel Bluz Jean Pantolon Aşkına

Yazlık Pantolon Kombinleri

Hava yaz mevsiminde esintisinden bir türlü vazgeçemediği vakitle bizi kot pantolonlara bağlıyor. Gündüze, geceye ve her an her yere hazırlıklı olabilmeyi de tekrar dantel bluz-kot pantolon İkilisinden geçiyor.

Yazlık  Pantolon Kombinleri

Etek Olmadan Asla

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi kot etekler. Önden butonli kot etek konusu tekrar bu sezonda da kendini işaret ediyor. Dantelli bluzlarla tümleşen kot etek modelleri sokak modasında vazgeçilmez trendler arasında bu sezonda adını kazıyor.

Etek Olmadan Asla

Elbise Altı Pantolon Dedikleri

Uzun tunikler, uzun ve asimetrik bluzlar bu sezonun tekrar çok şaşırtan ve konuşulan ayrıntıları arasında. Bu ara o kadar açık ki söz hususu elbiseleri bile kapsıyor. Bohem yansımaları, umursamaz tavrı elbise ile pantolonları birlikte değerlendirmeye kadar uzayıp gidiyor.

Elbise Altı Pantolon Dedikleri

Şort Kolaylığı

Yaz mevsimi denildiğinde olmazsa olmazlar arasında kot şortlar da var. Plajdan sokağa adapte sorunu ise Romantik dantele kalıyor. Yaz günü bacaklar fora, dantelli bluzlar çok moda!

Şort Kolaylığı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ