Burun estetiği ameliyatında Leyla ARVAS!

  • 14 Haziran 2016
  • 539 kez görüntülendi.
Burun estetiği ameliyatında Leyla ARVAS!

Burun Estetiği; hem burun sağlığı hem de isminden de anlaşıldığı gibi estetik görünüm açısından oldukça önemli yere sahiptir. Nefes almaya bağlı problemler genellikle estetik ameliyatlar ile de neticelendirilerek her iki işlemin bir ameliyat ile kusursuz bir şekilde sonuçlandırmasında da tercih edilmektedir. Burun estetiği ameliyatlarında dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri de hekim tercihidir.  Burun estetiği ya da diğer estetik operasyonlarında tercih edilen doktorun alanındaki deneyimi ve yaptığı ameliyat sayısı son derece önemlidir. Her yapılan bir estetik operasyon diğer bir hasta için önem taşımaktadır.

Burun Tıkanıklığı da özellikle nefes alıp verme süreci için önemli bir sağlık problemidir. Genellikle grip gibi durumlarda kendini gösteren burun tıkanıklığı problemi, gece uykuda baş göstermekte ve nefes alış verişini olumsuz etkilemektedir. Bunun dışında meydana gelen burun tıkanıkları ise, burun içersinde meydana gelen et ya da kemik kaymalarından da kaynaklanabileceğinden bu gibi sağlık sorunları da burun estetiği ameliyatları ile kolaylıkla tedavi edilebilmektedir. Ancak burada da yine hekimlerin yapacağı muayene ve teşhisi son derece hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle de estetik operasyonları için deneyimli ve alanında son derece tecrübeli hekimleri tercih etmek gerekmektedir. Ülkemizde de bu alanda tecrübe sahibi ve örnek gösterebilecek birçok hekim bulunmaktadır.

Bayan Estetik Cerrah olarak bilinen ve ülkemizde önemli bir ere sahip olan estetik cerrahlardan Leyla Arvas, eğitim ve çalışma yaşantısını hem yurt içi hem de yurt dışında tamamlamış, önemli estetik cerrahlardan biridir. Şimdilerde kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet vermekte olan Bayan Estetik Cerrah Leyla Arvas ile görüşmek ve gerekli olduğunu düşündüğünüz tüm estetik işlemleriniz ile ilgili görüş ve bilgi almak için kendisinin kişisel internet sayfasını ziyaret edebilir ve yine www.drleylaarvas.com adresinde yer alan iletişim numaralarından da bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın estetik hem bayanlar hem de baylar için önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu nedenle hem sağlığımızı hem de estetiğimizi düşünmeliyiz!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ