Beyaz Elbise Giyme Sırları

  • 23 Şubat 2018
  • 349 kez görüntülendi.
Beyaz Elbise Giyme Sırları

Yazın favori rengi olan beyazı kullanmak doğru yöntemler ile zor değildir. Beyaz elbise giyme sırları nelerdir? Nasıl beyaz elbise seçilmeli?

Yaz mevsiminde rahat etmenizi sağlayacak kumaşlar ve renkler tercih etmek istiyorsunuz ama yazın en çok kullanılan rengi beyazdan uzak duruyorsanız size beyaz elbise giymenin inceliklerini hazırladık. Bu kurallara dikkat ederek bu yazı istediğiniz beyaz elbisenin içerisinde rahatça geçirebilirsiniz.

Beyaz Elbise Giyme Kuralları

Çok sık kullanmadığınız bir renk ise iç göstermesinden rahatsız olabilirsiniz. İnce kumaşlarda mutlaka astar kullanın. Beyaz elbise kullanımıda doğru çamaşır her zamankinden daha önemli bir hal alır. Vücudunuza uygun çamaşırı tercih edin. Beyaz elbisenizin sürekli lekeleneceğini ve rahat edemeyeceğinizi düşünüyorsanız sadece beyaz olan elbiseleri değil üzerinde küçük çiçek desenleri olan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Beyaz bol ve uzun elbiseleri kullanarak daha rahat edebilirsiniz. Yaz aylarında terlemenizinde önüne geçecektir. Yaz akşamlarında beyaz elbise giyerek bulunduğunuz ortamda dikkat çekebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ