Belinizi İnce Göstermenin Yolları

  • 30 Temmuz 2017
  • 354 kez görüntülendi.
Belinizi İnce Göstermenin Yolları

Biz kadınlar kabul eldim ki her mağazaya girdiğimizde satış danışmanlarına bedenimizi bir beden küçük söyleriz. Ya da söylediğimiz bedenin içine sığmak için uğraşlar verdiğimiz de doğrudur. Vücut kıvrımlarımızı ön plana çıkaracak kıyafetler çok tercih edilir kıyafetler arasındadır. Çünkü son yıllarda trend hep vücudu saran, dar parçalardan yana yükselişe geçti. Hal böyle olunca mevcut bedenimizi daha ince göstermenin bazı ufak hileleri var. Sizlere bugün beli ince göstermenin yollarından bahsedeceğim.

Yüksel Bel: Yüksek bel pantolon tercihi hem bacak boyunuzu uzatır. Hem de üst bedeni daha uzun olan bayanların vücut orantısını destekler. Basen kısmında şikâyetçi olduğunuz fazlalıklarınız var ise tamamen toparlar.

Platform Topuk: Hem yüksek bel hem de İspanyol paça pantolonu platform ayakkabılar ile kombinlemelisiniz. Ancak pantolon paçanız, ayakkabılarınızı tamamen örtmeli. Üzerinize seçtiğiniz parça akışkan bir kumaştan ve pantolonun içinde olmalı. Pantolonunuzda koyu renk olursa şayet en az iki beden küçük görünüp belinizi ince göstereceğinize emin olabilirsiniz.

Kemeri Doğru Konumlandırmak: Tunikler, elbiseler ve uzun hırkalarınız için tam göğüs altından kemer takarak bel oyuntunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Desenli Parçalar Kullanmak: ‘Desenli kumaşlar kalın gösterir ama..’’ dediğinizi duyar gibiyim. Evet haklısınız. Doğru deseni tercih etmemek sizi kalın ve şişman gösterir. Buradaki desen tamamen bel oyuntusuna odaklı bir desendir. Vücudunuzu saran elbiselerde dikine iki renkli elbiseler göz hilesine yol açacak ve belinizi ince gösterecek.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ