2016 Yaz Modası Plaj Elbisesi

  • 27 Haziran 2016
  • 1.259 kez görüntülendi.
2016 Yaz Modası Plaj Elbisesi

Sokağın plaja taştığı, ısısın çizmeyi aştığı zamanlardayiz. Kumlara serildiğimiz, denizde serinlediğimiz bu günler rahatlığın maksimum düzeyde ele alındıği vakitlerla eş değer. Rahatlık ise tek parça ile betimleniyor, elbise ile de gözde canlanıyor. Plaj elbisesi hususu da böylece açılıp, saçılıp tek bir elbise ile değerlendirilerek basitçe kapanıyor. Plajda ne giysem? sorusu kısaca boheme taşıyor, rahatça noktkısmıyor. Bu yıl bohem plajları da ele geçirerek hem umursamaz, hem dağınık, hatta son derece akıl çelen elbiseleri üzerimize salıyor. Bohemden bir Yaz; plajda, sokakta, gecede ve gündüzde tek parçayla geçirmemize sebep veriyor.

Sade ve Nakışlı

İster omuzlarınızı açıkta bırakın, ister yerleri süpüren uzunlukta bir elbiseyi üzerinize geçirin ancak kesinlikle nakışı ince ince kombininize işleyin. Plaj modasında bohem motifleri elbiselere işledikçe sadeliği resmen inceden inceye şımartıyor.

Sade ve Nakışlı

Bir Kaftan Meselesi

Uzun vakittir kendini gösteren ancak bir türlü sokağa plaja inemeyen kaftan, bundan sonra sıcak havaya dayanamıyor ve kendini plajlara atmaya hazırlanıyor. Kimonodan bozma havası ile bu sezona rahatlığı kavuşturuyor.

Bir Kaftan Meselesi

Püsküllü Yaz

Çizginin, desenin, renklerin cümbüşün tesiri bu sezonda devam etmekte. Üstelik bu sefer kendisine püskül aksesuarını ekleyerek. Biraz daha sevinçli bir stil için püskül ayrıntıyını es geçmeyin!

Püsküllü Yaz

Şeffaf Ol

Sadeliğin bir ismim önünde olmak için transparan elbiselere ya da kaftan modellerine talih verilebilir. Plaj stillinize Romantik bir hava katmak için danteli de tercih edebilirsiniz.

Şeffaf Ol

Fazla Etnik

Bohem tipi etnik desenlerle öne çıkarmak için uzun elbiseler de tercih edilebilir. Üstelik plajdan sokağa, gündüzden geceye doğru basit geçişte aynı elbiseyi kullanabilmeniz mümkün.

Fazla Etnik

Beyaz Gömlek

Uzun, salaş, boyfriend gömlek modelleri tekrar plaja iniyor, tekrar üsbütünüze geçiyor. Çabasız şıklık tekrardan plajda gömlek modelleri ile değer kazanıyor.

Beyaz Gömlek

Mutlaka Hasır

Şapka ve çantalar hasır, 2016 plaj modası bu liste ile hazır ve nazır!

Mutlaka Hasır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ