2016 Plaj Modası: Bikini Modelleri

  • 13 Temmuz 2016
  • 946 kez görüntülendi.
2016 Plaj Modası: Bikini Modelleri

2016 yaz modası trendleri plaja doğru indikçe renk cümbüşüne çağrı ediyor. Bu renklerin hangilerinin veya desen konusu ile ilgili hangi motiflerin ön plana çıktığını anlayabilmek çokta zor değil. Tabii bir de yüksek bel kesim ve tığ işi bİkini konusu da bİkini mayo modelleri 2016 trendlerinde konumunu tekrar sabitliyor.

1-Halter Top

Bütün “Biraz kapalı değil mi?” sorusunu dağıtacak yeni sezon halter bİkini modelleri, plaj stillerine bu sezon değişik bir nefes getiriyor. Bu yalnızca göz aşinalığı da değil üstelik. Genellikle bağcık manzarası ile hem değişik hatta rahat hareket edilebilirliği gerçekleştiren modeller tercih edilebilir.

1-Halter Top

2-Retro Havası

Yine yüksek bel. Bu sefer plajları donatıyor. 2016 bİkini modası yüksek bel furyasına kapılıyor. Saklanması gereken bütün ayva göbeklere duyrulur!

3-Fırfır mı yoksa Püskül mü?

Bir yandan püskül bir doğrultudan fırfır üzerimize çoktan kumaş atıyor. 2016 yaz trendleri plajları hem püskül hatta fırfırla tekrardan donatıyor. Biraz dinamik ancak çokta sevinçli bir manzara için değerlendirilebilir.

4-Desen Desen Desen

Deniz akla gelince yaz mevsimi, yaz mevsimi denildiğinde ise renkli ve desenli bir manzara akıllara gelir. Bu sezon bİkini modelleri de tıpkı akıllarda canlanan yaz profiline hitap ediyor. Desenler desenlerle dans ediyor.

4-Desen Desen Desen

5-Biraz Botanik

Plaj modası bu senoldukça botanik bir hava solgözüküyor bize. Bu yaz plajda üzerimizde botanik bahçeleri açıyor!

5-Biraz Botanik

Hangi Bİkiniyi Alsam?

Bİkini ya da mayolarını güncellemek hatta bunun yanı sıra da modayı yakından takip edebilmek mi istiyorsun? Yaz modası senin bulunduğun yere geliyor. Bu yıl oradan o bölgeye dolaşmak yerine yazlık alış verişimi bonprix.com.tr adresinden yaptım. Beni boşver de sen örneğin neler alırsın? Mayo mu yoksa bİkini mi? Aklını karıştıracak modeller bonprix sözcüğünün tam içerisinde!

 

Hangi Bikiniyi Alsam-1 Hangi Bikiniyi AlsamBol denizli, güneşli günler..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ