2016 İlkbahar/ Yaz Ayakkabı Modelleri

  • 01 Nisan 2016
  • 1.460 kez görüntülendi.
2016 İlkbahar/ Yaz Ayakkabı Modelleri

Baharın gelmesiyle dolaplarda kışlık kıyafetler yerlerini yazlık kıyafetlere bıraktığı gibi botlar çizmelerde yerlerini spor ayakkabı, sandalet, babet ve terliklere bırakmaya başladı.

Peki, 2016 ilkbahar yaz sezonunda bizi hangi modeller bekliyor…

En dikkat çekici olan modelden başlamak istiyorum. Özellikle yaz aylarında sıcaklarda en rahat ettiğimiz sandalet tarzı terlikler, ancak bu sene sandalet tarzı terlikler yerlerini eskiden evlerimize gelen erkek misafirlere verdiğimiz önü kapalı erkek terlikleri. İlginç geldi değil mi ilk gördüğümde bana da öyle gelmişti ama defilede kombillerini gördükten sonra trend olur düşüncesine kapılmadım değil.

Diğer modellere geçelim şimdi plastik aksesuarları geçen sezonda da gördük anlaşılan bu sezon kendilerini daha fazla belli edecekler. Bazı markalar çivi topuklu yağmur çizmesi yapmış tamamen plastik gövdeli.

2016 ilkbahar yaz sezonunda bizi hangi topuk modelleri bekliyor peki? Dolgu topuk Çivi topuklar olacak ama bu sezonda farklılık olarak takunya topuklu sandaletler bizleri bekliyor. Renkli yaza uyum sağlayan takunya topuklar gerçekten çok şık duruyor.

Peki ya sivri burunlu babetler ne alacak diyorsanız onlarda bu sezonun trendi olarak devam edecek gibi gözüküyor. Sivri burun babetler bu sezon varlıklarını daha çok gladyatör olarak devam ettirebilir çünkü defilelerde çok göz alıcı modelleri mevcuttu.

2016 İlkbahar yaz sezonunda ayakkabılar da hangi renk modelleri ile karşılaşacağımız konusuna gelirsek, öncelikle bu sezonda da ayakkabı çanta uyumu devam edecek. 2016 ilkbahar yaz çanta modelleri yazımda da yazmış olduğum gibi bu sezon beyaz avangard çantalar daha aktif olacak haliyle ona uyum sağlayacak beyaz ayakkabılar ağırlıklı olacak. Ancak bu sadece beyaz olacak onlamına gelmiyor bayanlar için kombinlenmesi en kolay renktir beyaz her renkle kullanılabilinir…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ