Yüzdeki Lekelerden Nasıl Kurtulabiliriz?

  • 09 Ekim 2016
  • 271 kez görüntülendi.
Yüzdeki Lekelerden Nasıl Kurtulabiliriz?

Yaz mevsiminin bitişi ile birlikte yüzümüzde hem güneş lekeleri hem de yorgunluğu cildimizde taşıyoruz. Yaz boyunca güneşe maruz kalan cildimiz biraz da ilgisiz kalınca hızlıca yaşlanmaya başlıyor. Cildimize bakım yapıp ilgilenmezsek eğer siyah lekeler ve belirgin ince çizgilerin oluşumunu engelleyemeyiz.

Gün içerisinde öyle çok uzun vakitler geçirmeden kolayca hazırlayabileceğimiz bir maske tarifi yazacağım bütün kızların vazgeçilmezi olacak bilenler zaten asla vazgeçmiyor, ama bilmeyenler de vardır tabi ki. Sizlere tabi ki de kahve maskesinden bahsediyorum.

Kahve hepimizin vazgeçilmezi her gün muhakkak içeriz. Peki, içtiğiniz kahvenin telvesini ne yapıyorsunuz? Yoksa o hiç kimyasal içermeyen şahane yüz peelingini bardakta bırakarak yıkayıp gitmesine göz mü yumuyorsunuz? Türk kahvesi içinde barındırdığı kafein sayesinde yüzdeki iltihabı giderir ve cildimizi yeniler ve bakım yapar. Tek yapmamız gerekn kahvemizi içtikten sonra kahve telvemizi cildimize sürmemiz eğer telvemize limon sıkarsak cildimize daha fazla parlaklık katmış oluruz. Dediğim gibi bu zahmetsiz ve marifeti bol maske vazgeçilmezimiz olacaktır…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ