Vichy Dercos Neogenic

  • 28 Temmuz 2016
  • 518 kez görüntülendi.
Vichy Dercos Neogenic

Saç dökülmesi, kellik, saçsızlık gibi saç problemleri günümüzde pek çok kişinin şikayetlerindendir. Saç sorunları sadece erkeklerde değil kadınlar da görülen bir durumdur. Bu sorunlara çözüm olarak saç ekim yöntemini kullanmak istemeyen kişiler yeniden saç oluşumunu sağlayabilecek saç ürünlerini araştırmaya yönelmektedirler. Vichy Dercos Neogenıc serum da tam olarak bu tür sorunlara çözüm üretebilecek düzeyde Vichy laboratuarlarında geliştirilmiş bir saç ürünüdür.

Vichy, Vichy Dercos Neogenic serisi ile devirm niteliğinde bir yenilik oluşturmuştur. Saçların yeniden yapılandırılmasında, kök hücrelerin işlevlerini düzgün bir biçimde yerine getirmesinde görev almaktadır. Uyuyan saç köklerini canlandırarak yeniden saç oluşumunu sağlamaktadır. Bu sayede saç tellerinin sayısının artmasına olanak sağlar. Eskisi gibi saçların yoğunlaşmasını sağlar ve daha canlı, parlak saçlara kavuşmanıza olanak sağlar. Etkisi dermatolojik olarak laboratuar ortamında test edilmiş olup kanıtlanmıştır.

Yapılan çalışmalar sonucunda 3 ayda saç yoğunluğunun %4 oranında arttığı gözlemlenmiştir. Bu yoğunlukta yaklaşık olarak 1700 saç teline tekabül etmektedir.

Vichy Dercos Neogenic cilt tarafından kolay bir şekilde emilmesinden dolayı saç derisinde yağlı bir görünüm ve his oluşturmaz. Kokusu doğal ve hafif olmakla birlikte saç derisinde ferahlık hissi verir. En iyi ve etkili sonucu alabilmek için uygulama başlığı ile kullanılması önerilmektedir.

Vichy Dercos Neogenic, içeriğindeki bileşenler sayesinde daha sık ve daha yoğun saçlara kavuşmanıza olanak sağlar.

https://www.dermoeczanem.com/vichy-dercos-neogenic-28-ampul

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ