Uzun Bayan Gömlek Modelleri

  • 17 Şubat 2016
  • 1.979 kez görüntülendi.
Uzun Bayan Gömlek Modelleri

Her bayan farklı bir tarza sahip olurken, gömleklerden her zaman faydalanmaktadır. Şöyle bir tecrübeniz elbette ki olmuştur. Eşiniz ya da erkek arkadaşınızın gömleklerini üzerinizde taşıdığınızda gayet hoşunuza gidiyor öyle değil mi? Sizlere büyük gelen bu gömlekler aslında bir tarz olabilir. Bu durumda uzun bayan gömlek modelleri gerçekten isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Çizgili gömlek

Her yıl olduğu gibi yine 2016 sezonunda da çizgi desenler rağbeti kaybetmemiş. Açık tonlu ya da koyu tonlu çizgisel desenler ile mükemmel tasarımlara ulaşabilmek gayet kolay. Moda tasarımcılarının en gözde ürünlerinden olan çizgili gömlekler, kemer detayları ile şık bir hale getirirken, dik yaka, yuvarlak ya da hakim yaka özellikleri ile tercihinize sunuluyor.

Kareli modeller

Yine erkekler kadar bayanlarda kareli gömleklere ilgi duyuyor. Siyah bir gömlek üzerinde bulunan gümüş gri kareler, küçük ya da büyük olarak dizayn edilebiliyor. Tabi ki bu da vücut ölçülerinize göre değişiklik gösterirken, seçimleriniz arasında olacaktır.

Düz ve sade tasarımlar

Elbette ki uzun bayan gömlek modelleri dediğimiz de düz ve sade tasarımlar da kendini gösterenler arasında. Bebe yaka, dik ve V yaka, hakim, bisiklet yaka gibi kesim detayları ile modernize edilmiş pek çok eskitme gömlekte son yılın moda rüzgârlarını estirebilir. Pek çok ünlü yerli ve yabancı moda tasarımcıları farklı renk seçenekleri ile seçimlerinizi daha kolay bir hale getirmeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ