Tesettür gelinlik başı

  • 09 Mart 2016
  • 696 kez görüntülendi.
Tesettür gelinlik başı

2016 kreasyonları ile birlikte açıklanan tesettür gelinlik modelleri, birbirinden farklı aksesuarlar ile oluşturulmuş baş kısımları ile ilgi çekmeye devam ediyor. Sizlerde tesettür gelinlik başı kapsamında bulunan aksesuarlardan ve kumaşlardan faydalanarak, kendi tarzınıza uygun en iyi modeli tercih edebilirsiniz.

Tül ve taş detaylı gelin başı

Gelin başı oluştururken, genel olarak tül kumaşlardan yardım alınmaktadır. Tül kumaşlar üzeri kullanılan renkli ya da gümüş renk taşlar, şıklığı ve gösterişi ön plana çıkarmaktadır. Eğer ki ağır bir model tercih edilmek isteniyorsa, bu taşlar ağırlıklı olarak kullanılmalıdır. Yine sade bir model için de gelin başı tercih edilirken her ne kadar taşlara yer verilse de daha az kullanılması uygun görülüyor.

Broşlu gelinlik başı

Elbette ki tesettür gelin başı için kullanılan broşlarda, dantel işlemeler ile birlikte hoş bir görünümü sizlere sunmaktadır. Topuz kısmında tül ve dantel olarak kabartılmış modeller farklı bir tasarımı sizlere sunarken, en ünlü moda tasarımcıları sayesinde en zarif modeller beğeniye sunulmaktadır.

Dantel işlemeli

Sizlerin tesettür gelinlik kapsamında tercih edeceğiniz ürünlerde, dantel işlemeler ağırlıkta kullanılmaktadır. Fakat dikkat edilmelidir ki, gelinlik daha çok taşlı ve dantelli ise, gelin başı da ona uygun olarak biraz daha sade tercih edilebilir. Böylelikle boğucu özellik ortadan kaldırılarak, kombin oluşturulabilir. Daha ağır bir model için, her iki paçada da ağırlıklı olarak taş süslemelere yer verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ