Son Yılların Vazgeçilmez Kış Aksesuarları

  • 22 Kasım 2016
  • 277 kez görüntülendi.
Son Yılların Vazgeçilmez Kış Aksesuarları

Basit ve sade bluzları bile göz alıcı aksesuarlarla şık hale getirmek mümkündür. Aksesuarların her türlüsü kıyafetleri tamamlamada kurtarıcı konumundadır. Hatta kadınların çoğunun ne giyeceğine karar vermeden hangi aksesuarları kullanmak istediğine bakarak ona göre kıyafetini seçtiği söylenebilir. Son yılların gözde aksesuar trendlerine göz atarak herkes iyi bir görünüm elde edebilir.

Gri Tonlarındaki Aksesuarlar: Sonbahar ve kış aylarının soğuk yanını en iyi yansıtan renk gri renk olduğu söylenebilir. Çantalardan ayakkabılara kadar her parçada görülebilen gri rengi kolyeler ve bilekliklerde de aynı yoğunluktadır. Özellikle gri rengini sevenlerin bir an önce gri aksesuarlarını ortaya çıkarmaları faydalı olacaktır. Bu rengin pek çok renkle de uyum içerisinde olması ve gerek ciddi ortamlarda gerek eğlenceli ortamlarda kullanmanın mümkün olması nedeniyle kadınlara cazip gelmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Romantik olmayı sevenler ise, kalp, kurdele ve dantel ağırlıklı pembe aksesuarlardan faydalanabilirler. Son zamanlar kalp desenli ve kalp şeklindeki çantalar da romantik kadınların ilk tercihlerinden olmaya başladı. Diğer yandan romantizmden çok asi ruhunu ortaya çıkarmak isteyen kadınlar ise, grunge tarzda kıyafetlerden seçim yaparak bu modaya eşlik edebilirler. Ekoseli ya da çizgili eteklerle, dikenli zımbalı ve deri detaylı parçalar asi yanlarının ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır.

İnci Takılar: Nostaljiye meraklı kişilerin vazgeçilmezi olan inci takılar da soğuk mevsimlerin aksesuar trendinde uzun zamandır yerini koruyor. Annelerimizin bile sandıklarında bulunan bu inci takıları şık elbiselerle kombinleyerek görünümünüzü tamamlamanız kolay olacaktır.

Tüylü Çantalar: Son yıllarda fazlasıyla popüler olan tüylü çantalar genç ruhunu hiç kaybetmeyen kişiler için kullanılması gereken yegane aksesuardır. Kış aylarının soğuğunun koruyucu olarak bilinen bu tüyler adeta mevsimle de uyum içerisinde olmanızı sağlayacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ