Siyah Elbiseye Makyaj

  • 20 Mart 2016
  • 1.747 kez görüntülendi.
Siyah Elbiseye Makyaj

Özel gecelerin vazgeçilmez abiye renklerinden biri olan siyah elbiseler üzerinde harika bir makyaj yapmak istiyorsanız uygun renk tonlarını bir arada kullanmalısınız. Siyah elbiseye uygun makyaj türlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Siyah elbiseyle yapacağınız en uygun makyaj tonlarından biri; kırmızıdır. Dudakalrda kullanacağınız kırmızı ruj rengi dudaklarla elbise renklerini bir arada iyi bir şekilde tamamlayacaktır. Fakat göz makyajınız ağırsa daha hafif ruj renklerini de tercih edebilirsiniz. Göz makyajında ise daha koyu tonlara yönelmelisiniz. Hatta yapılan buğulu göz makyajları siyah elbiseyle oldukça iyi bir ikili olacaktır. Farların arasına ışıltı katabilir ve gözlerinizi daha gösterişli bir hale sokabilirsiniz. Siyah elbise ile beraber makyaj yaparken farklı renk tonlarından yararlanmak istiyorsanız kahverengiyi tercih edebilirsiniz. Rimel rengi olarak ise; siyah yine uygun bir renk olacaktır. Siyah elbise giyerken elbisenize uygun olarak ağır bir makyaj düşünüyorsanız göz altlarını siyah göz kalemi ile şekillendirmeyi unutmayın. Bunun içi göz altlarına kalem sürüp fırça yardımıyla bu siyah görüntüyü dağıtabilirisiniz. Elbise koyu renk olduğu için açık renkler kullanarak elbiseye gölge düşürmeyin. Açık renk farlar siyah elbise ile beraber kullanılmaz. Koyu renk tonları kahve ve kızıl tonları siyah elbiselerle birlikte kullanılabilir.

Dudakta rengi daha belirgin bir hale getirmek için dudak çevresine yine aynı tonlarda dudak kalemi sürmeyi unutmayın. Dudak kalemi dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ