Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

  • 19 Nisan 2016
  • 1.243 kez görüntülendi.
Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

Maalesef ki sivilceler yüzümüzde çıkıyor bazıları geçiyor bazıları ise iz bırakıyor yüzümüzde ve bunlar arttıkça pürüzsüz yüzümüz sivilce izleri ile doluyor. Peki, biz bu yüzümüzdeki sivilce izleri olan lekelerden nasıl kurtulacağız.

İlk olarak izlerin oluşumunu engellemek adına çıkan sivilcelerimize dokunmayacağız. İzlerin oluşumunu bu şekilde engelleyebiliriz, şimdi gelelim oluşan lekeleri yok etmeye. Yüzümüzde çıkmış olan izleri engellemek için kat kat fondöten sürmek yerine cildimizi 30 faktör bir güneş kremi ile güneş kremi kullanmalıyız. Gün sonunda cildimizi ve makyajımızı muhakkak yıkamalıyız. Yüzümüzü temizledikten sonra 1 yemek kaşığı elma ve bir yemek kaşığı suyu karıştırıp pamuk ile yüzümüze sürüp yarım saat bekletip yıkamalıyız. Ve sonrasında cildimize gece kremini sürmeliyiz. 1 yemek kaşığı toz şeker ile bir yemek kaşığı suya karıştırarak yüzünüze masaj yaparak sürün. Cildinizin hassaslığına göre sıklığını siz ayarlamalısınız.

Yüzünüzde bulunan ölü deriden kurtulmak için istisnasız en iyi yöntem kahve telvesi, maden suyu ve taze sıkılmış limon suyunuz karıştırıp cildimize masaj yaparak uygulamalıyız.  Cildimizdeki lekeli ölü derileri yok ederek lekelerden kurtulmamıza neden oluyor…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ