Sevgilinizin İdeal Kadını Olun

  • 23 Nisan 2016
  • 667 kez görüntülendi.
Sevgilinizin İdeal Kadını Olun

Sevgilinizin hayatı boyunca tanıdığı en mükemmel kadın olmak sanıldığı kadar zor değil sadece yapmanız ve yapmamanız gerekenler var. Onlara uyduktan sonra sevgiliniz için dünyada ki en ideal kadın siz olacaksınız. Peki, bu yapmanız ve yapmamanız gerekenler nelerdir…

Erkek arkadaşınızın arkadaşları ile birlikte takılın toplu olarak vakit geçirin. Ona ne kadar uyumlu olduğunuzu gösterin. Hatta erkek arkadaşınız ile maça bile gidin ama burada dikkat etmeniz gereken ve yapmamanız gereken kısım erkeksi ve kaba davranmayın evet uyum sağlayın ama bir yandan kadınsılığınızı kaybetmeyin sizi tamamen normal bir arkadaşı olarak görmesin. Hediye konusunda dikkatli olun erkeklere kolayca açılan ve akla gelen ilk şeyleri hediye olarak almayın. Sevdiği organizasyonlar için bilet vb. türde sürprizler yaparak hediye alın.

Gelelim iletişim kısmına erkeklere çok uzun mesajlarla anlatmayın, anlatmak istediklerinizi kısa cümlelerle anlatın. Çünkü uzun mesajları okumaktan hoşlanmadıklarına emin olabilirsiniz. Ona kendiniz mutfakta bir şeyler yapın. Herkesin yapabileceği gibi pastaneden bir şeyler alıp götürmeyin sizin elinizden bir şeyler yesin. Bundan çok mutlu olacaktır. Buluşmalarınız için kafe veya kahvaltı gibi alternatif seçmekler yerin deniz kenarı, dağ tepe gibi yerlere gidin kendi yaptığınız atıştırmalıklar ile emin olun çok keyifli geçecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ