Sevdiklerinize Güzel Sözler Edin

  • 05 Ekim 2016
  • 279 kez görüntülendi.
Sevdiklerinize Güzel Sözler Edin

Çocukluk aşkım, tutkumsun annem. Şu dünyada üzerime en çok titreyen ve benim için her şeyi göze alabilecek tek varlıksın. Bu Güzel Sözler sitesinde aşk sözleri ve güzel sözler ve de anneler günü sözlerini bulabilirsiniz.  Cefamı ve kahrımı bana mısın demeden çeken bir şefkat kahramanısın annem, varlığın gücüm dayanağım ve huzurumdur. Yanında olmak mutluluğun en güzeli, seni özlemek, senden ayrılık çekilmez bir yaşamın ta kendisi.

Anneler Günü Sözleri için de buguzelsozler.net girebilirsiniz. Doğumumdan bu yaşıma gelinceye kadar, hayatımın her anında izlerin var. İyi bir insan olarak yetişmem ve başarılarımın ardında senin varsın. Dokunuşun tılsımlı, duan yaratanın geri çevirmekten utandığı bir yakarıştır annem. Şu an dimdik ayaktaysam ve bu hayatta bir yer aldıysam bu senin sayende oldu. Senin bana bağışladığın ömrün ve yüreğin sayesinde oldu. Bir annenin yüreğindeki şefkat, aşktan da üstün keskin bir iksirdir. Seni hatırlamak bu yüzden hep üzücü oluyor.
Seni anmak çocukluğumu hatıra getiriyor; içimi derin ve yakıcı bir hüzün kaplıyor. Keşke hep çocuk kalsam diyorum anne, keşke hiç büyümesem; bu acımasız hayatta hep aynı kalsam yanında ve çocuk olarak. Bu yaşımda bile sevgiye, ilgiye ve şefkate muhtacım. Ağlamaklı olmuşum bu günlerde, her şey bana dokunuyor, duygusal filmler izleyemiyorum. Senin mutlu ettiğim anlar ne çok azmış yazık. Seni sevdiğimi ne kadar az söylemişim. Sana çok büyük işlere imza atacağım demiştim. Evet doğru benim her şeyim var, tek eksiğim sensin sen, sen yoksun yanımda canım annem.
Bu makale güzel sözler sitesi için yayınlanmıştır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ