Saten abiye modelleri

  • 17 Mart 2016
  • 1.481 kez görüntülendi.
Saten abiye modelleri

Abiyeler genel olarak hanımların düğün, nikâh, nişan, kokteyl gibi özel gün ve zamanlarda giydikleri şık ve gösterişli elbiselerdir. Abiyeler sıklıkla uzun etekli olarak tercih edilir. Her tekstil ürününde olduğu gibi abiyelerde de dönemden döneme bir takım trend ve değişiklikler olur. Şimdi gelin saten abiye modellerine beraber bakalım.

Yeni Sezon Yeni Trendler

Abiyeler gösterişli kıyafetler olduğundan dolayı en çok saten kumaş olanlar tercih edilir. Saten kumaşlar yapısı gereği parlaktır ve dikkat çeker. Üstelik kırmızı, yeşil, lacivert gibi canlı renkler tercih ettiğinizde tüm gözleri üzerinize çekmemeniz için bir neden kalmaz.

Saten abiyelerde son yıllarda da en çok kullanılan renkler lacivert gri, yeşil mor ve kırmızı oluyor. straplez modellerin yanı sıra askılı olan modeller de oldukça rağbet görüyor.

Şıklığın ve ihtişamın ön planda oldu bu kıyafetlerde kurdele, kuşak, kemer, pile, volan gibi detaylar görmek de mümkündür. Bunun gibi ayrıntılar kişinin tercih ve zevklerine ayrıca gireceği ortamın durumuna bağlı olarak değişiklik gösterir.

En Şık Abiye Modelleri

Uzun etekli abiyelerin dışında mini abiyeleri tercih edenler de elbette ki vardır. Abiyelerde son zamanlarda esen otantik rüzgârlardan da bahsetmemiz gerekir. Danteller, işlemeler abiyenin Anadolu’da eski kullanım amacını bizlere hatırlatan hoş detaylardır.

Bayanların özel günlerde vazgeçilmezi olan saten abiye modelleri hakkında anekdotlarımızdan yola çıkarak siz de şık ve güzel modelleri inceleyerek son trendlere ve zevkinize uygun olanı tercih edin. Abiye modellerini incelemeden alışveriş yapmayın. İyi alışverişler…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ