Parlak Ve Dümdüz Saç Trendi

  • 28 Mart 2016
  • 649 kez görüntülendi.
Parlak Ve Dümdüz Saç Trendi

Bütün kızların hayranlık duyduğu ve istediği saçlar düz ve parlak saçlardır.

Kusursuzluk görüntüsü olarak görünen parlak ve dümdüz saçlara sahip olmak aslında o kadarda zor değil sadece belli başlı adımlar izlenerek istenilen parlak ve dümdüz saçlara sahip oluna bilinir hem de saçlarınıza zarar vermeden…

Öncelikli olarak parlak saç istiyorsak kesinlikle saçlarımıza sağlıklı ve bakımlı olması gerekmektedir. Bunu da saçlarımıza düzenli ve sağlıklı bakım uygulayarak saçlarımızın yumuşak, parlak ve kusursuz olmasını sağlarız.

Saç bakım kremleri ile saçlarımıza kökten uca kadar besleyerek bakım kremleri ile saçlarımızda istediğimiz düzlüğü elde edebiliriz.

Birçok kıvırcık saçlı bayanın hayalidir düz saçlar. Çünkü düz saçlara daha kolay şekil verile bilinir.

Saçlara bakım uygulandıktan sonra sırada saça şekil verme var…

Saça şekil verilirken dikkat edilmesi gerekilen en önemli unsur ise saça zarar vermememiz. Isı ile şekil verileceği için çok dikkatli olunması gerekiyor ısının saçı yakmaması için uygulamadan önce bakım spreyi veya bakım yağı kullanmak faydalı olabilir. Bakım kremini kullandıktan sonra sıra Düzleştirmede,

Kibarca saçlarımızı taradıktan sonra fön makinası ile kurutup saçlarımızı düzleştirici ile düzleştiriyoruz. Ve geliyoruz son dokunuşlarımıza hem parlaklık kaçmak hem de elektriklenmeyi önlemek için bakım yağı kullanıyoruz.

Dikkat çekici düz ve parlak saçlara sahip olmuş oluyoruz hem de saçlarımızı yıpratmadan…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ