Muhteşem Düğün Fotoğrafları İçin Tüyolar…

  • 15 Nisan 2016
  • 971 kez görüntülendi.
Muhteşem Düğün Fotoğrafları İçin Tüyolar…

İnsanın en mutlu gününden geriye kalan anılardır düğün fotoğrafları, en sevdiği ile hayatını birleştirdiği ayrıca hayatının tamamen değiştiği gündür. Haliyle de böylesine önemli bir günden güzel anılar bırakmak ister geriye çiftler. Düğün fotoğraflarında mekân, zaman ve pozlar çok önemlidir şimdi sizlere bu önemli tercihler konusunda önerilerde bulunacağım…

En başta önerim hiç şüphesiz iyi bir fotoğrafçı ile çalışın. Bu işten para kazanmak için değil sevdiği için yapmalı ki ortaya gerçekten güzel görüntüler çıkabilsin. Doğru bir fotoğrafçı seçtiğinize inandıktan sonra poz verme konusunda gülümseyin ve birbirinize bakın sevginizi ve aşkınızı eşinize bakışlarınızla anlatın inanın çok güzel pozlar çıkacaktır. Atın kafanızdan acaba nasıl çıkıyorum? Saçım düzgün mü? Makyajım bozuldu mu? Gibi soruları sadece o an ne kadar mutlu olduğunuzu aşkla bakarak eşinize anlatın.

Çekim sonrasında pozları seçerken sizlerde fark edeceksiniz zaten en güzel pozlar doğal olup kendinizi rahat bıraktığınız pozlar olacak bu sebeple belirlenmiş standart pozları vermek yerine nasıl istiyorsanız öyle poz vererek bir çekim gerçekleştirin. Çekime başlamadan önce fotoğrafçınıza nasıl pozlar hayal ettiğinizi anlatın. Fotoğrafçınızın size vereceği tavsiyeleri dinleyin, bakın uygulayın demiyorum dinleyin eğer içinize sinen ve benimsediğiniz bir poz olursa uygulayın. Fotoğraflar sizin anılarınızı olacak başka insanların istekleri doğrultusunda değil kendi isteğinize göre yapın. Çünkü o zaman en güzel düğün fotoğraflarına sahip olmuş olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ