Kır Düğünleri İçin Tesettür Abiyeler

  • 19 Temmuz 2016
  • 676 kez görüntülendi.
Kır Düğünleri İçin Tesettür Abiyeler

Birçok çift sevgilerini evlilik ile devam ettirmek için bir girişimde bulunurlar. Bu girişim hayallerindeki bir kır düğünü ile başlasın isterler. Sizleri de aralarında görmek istedikleri için davete icap etmeniz gerekir. Fakat bu tarz ortamlarda fazla aktivitede bulunmadığımız için kır düğünleri için tesettür abiyelerde nelere dikkat edilmesi gerektiği ve nasıl bir tesettür abiye tercih edilmesi konusunda bilgi açısındanbiraz zayıf kalıyor olabiliriz.Kır için tesettür giyim de stil önerilerini bir araya getirerek paylaşımda bulunuyoruz.

Bulunduğunuz ortamın doğallığına, sadeliğine ve konseptine uyum sağlayacak tesettür abiye elbiseleri tercih etmek gerekiyor. Tercih edeceğiniz abiye elbiselerin vücut şeklinize göre olması gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Popüler olduğu için vücudunuza yakışmayacak bir tesettür elbiseyi taşımak sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Düz ve sade bir modele sahip tesettür abiyeleri tercih edebilirsiniz.Bu modeller rahat etmenize sağlayacaktır.

Kır Düğünü AbiyeleriKır düğünü olacağı için tesettür abiye modelinde sadeliği istemiyor olabilirsiniz. Karışık bir görüntüye sebep olmayacak rengârenk ve desenli bir tesettür abiye modeli de sizi şık gösterecek ve enerjinizi yükseltecektir. Kelebekli, mavi veya yeşil taşlı, sarı, yeşil, mavi ve turuncu gibi renkler ile düğün içerisinde herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Bu modellerde işleme ve boncuk detaylarında fazla abartıya kaçılmaması gerekiyor. Özellikle iç içe girmiş desenlere sahip tesettür abiyeler beklediğiniz gibi bir görüntü ortaya çıkarmayabilir.

Ayakkabı seçiminde de en az kır düğünü için tesettür abiye seçerken gösterdiğimiz özeni göstermemiz gerekiyor. Sivri ve rahatsız edici topuklardan uzak durmamız gerekiyor. Bunların yerine rahat edebileceğiniz dolgu topuklara sahip ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ayakkabı renginiz, tesettür abiye ve eşarbınızın rengi ile uyum içerisinde olması gerektiğini unutmayınız.Eğer halen alışveriş yapmadıysanız alyadua.com adresini ziyaret edebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ