İstanbul Klasik Mobilya Mağazaları

  • 21 Haziran 2016
  • 831 kez görüntülendi.
İstanbul Klasik Mobilya Mağazaları

İstanbul Klasik Mobilya Mağazaları

Klasik mobilyalar, son zamanlarda, dünyanın her bir tarafında ilgi görmeye başlamıştır. Özellikle İstanbul’da, klasik mobilyalara duyulan ilgi yoğun olduğundan birçok klasik mobilya mağazası bulunmaktadır. İstanbul klasik mobilya mağazalarına, internet üzerinden kısa bir araştırma yapabilir, böylelikle fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Klasik mobilya mağazaları ile iletişime geçerek ya da mağazaları ziyaret ederek tüm modellere göz atabilir, fiyatları direkt öğrenebilirsiniz.

Klasik Mobilya Modelleri

Klasik mobilya modelleri, daha çok gösterişi sevenlerin tercihidir. İhtişamından dolayı saray mobilyaları olarak da geçen klasik mobilyalar, Osmanlı dönemini yansıtır. El işçiliğinin ön plana geçtiği bu saray mobilyalarının değeri, günden güne artmaktadır. Özellikle salon ve yatak odası için çoğunlukla klasik mobilyalar tercih edilmektedir. Varaklı aynalar ve oymalı yataklar, bilhassa bayanlar tarafından çok beğenilmektedir.

klasik mobilya mağazaları ile ilgili bilgi için, internetten faydalanabilirsiniz. Dilerseniz, mağazalara ait kataloglara ulaşabilirsiniz. Tüm modelleri inceleyebilir, eviniz için en uygun modeli seçebilirsiniz.

Klasik Mobilyalarda Moda

Klasik mobilyalarda, özellikle varaklı modellerin ön plana çıktığı görülmüştür. Klasik mobilyaların büyük bir kısmı, el işçiliği ile özel olarak hazırlanmaktadır. Oymalı kısımlarda, el emeği söz konusudur. Bu nedenle, seri üretim yapılamamaktadır. Klasik mobilyalarda renk olarak daha çok, bordo, patlıcan moru ve beyaz tonları ilgi çekmektedir. Yatak odasında ise, koyu renklerde varaklı mobilyalar beğenilmektedir.

Yemek odalarında klasik mobilyalar neredeyse herkes tarafından beğenilmektedir. Şıklık ve gösteriş bir arada olan bu takımların fiyatları da diğer takımlara göre yüksektir. El işçiliğinin fazla olması, klasik mobilyaların fiyatının artmasına neden olmaktadır. İstanbul’daki klasik mobilya mağazalarıyla iletişime geçerek, son yılların klasik mobilya modasını gözlemleyebilir, fiyatları öğrenebilir ve tüm modellere göz atabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ