Gelin Saçı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • 12 Nisan 2016
  • 751 kez görüntülendi.
Gelin Saçı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hiç şüphesiz her genç kızın en büyük hayalidir gelin olmak. Hayallerini süsleyen bir gelinlik, muhteşem bir gelin saçı, aynı güzellikte bir ayakkabı ve güzel bir düğün organizasyon vardır. Düğünde kendimizi iyi hissetmemizde önemli rolü olan gelin saçından bahsetmek istiyorum. Gelin saçı gerçekten çok önemlidir, içinize sinmeyen bir gelin saçı bütün gecenizi mahvedebilir kendinizi iyi hissettirmeyerek. Peki, olumsuzluklarla karşılaşmak istemiyorsak ne yapmalıyız?

Düğünümüze az bir zaman kaldı her şey istediğiniz gibi ilerliyor. Gelinliğinizin artık son provaları ve çok içinize sindi, hayallerinizdeki o gelinlik ayakkabısını da buldunuz. Ancak şimdi en önemli noktaya geldiniz gelin saçınız konusuna.  Saçınız kısa veya uzun, her modelde gelinliğiniz ile birlikte çok şık bir görüntüye sahip olacağınızı biliyorsunuz. Ancak tek bir modelde karar vermelisiniz. Bu karasızlıkta sizin içinizi kemiriyor acaba hangisini seçsem? Peki, tercihimizi yarken nelere dikkat etmeliyiz;

Yapmamız gereken aklımızda bulunan bütün modelleri belirleyip, bir günümüzü ayırarak bize en çok yakışan modelimizi bulmak. Öncelikle şunu kabullenmeliyiz ki her saç modeli her yüze gitmez, be-u sebeple istediğimiz saç modeli yüzümüze gidiyor mu önce bunu prova edip karar vermeliyiz. Saç modellerini denerken fikrine güvendiğiniz arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz size fikir vererek karar vermenizde yardımcı olur. Ayrıca saç modellerini denerken düğününüzde gelinliğiniz ile birlikte takacağınız takınızı ve saç aksesuarınızı da denemeniz karar vermenizde size yardımcı olacaktır.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ