Evlerde Gri Şıklığı

  • 26 Nisan 2016
  • 1.167 kez görüntülendi.
Evlerde Gri Şıklığı

Son yıllarda malzemelerin durun tonlarla birleşmesi yükselen trendlerde tercih sebebi olarak moda dünyasının başlarında yer almaya başladı. Önceden evlerde görülen cıvıl cıvıl renkler yerini daha bohem tarzlara bıraktı yerini. Sakin tonlara renkli aksesuarlar eşlik ediyor. Sakin tonlu mekânlar rahat nefes almamızı sağlıyor cool havalarıyla. Yüksek ve geniş mekanlar gri rengi kombini ile prestij kazanmaktadır. Eğer eşyalarımızı alacağımız mekân ışık alan bir mekan ise gönül rahatlığı ile koyu düz tonlarda tercih edile bilinir. Banyolarımızda da griyi tercih edebiliriz, bunun için bir neden aramaya hiç gerek yok grinin rahatlatıcı etkisini banyolarımızda kullanarak kendimizi rahatlatabiliriz.

Eğer mobilyalarımızda renkli mobilyalar tercih etmek istiyorsak ona en iyi uyum sağlayacak duvar rengi tartışmasız gridir. Hem odaya girdiğinizde rahatlatıcı bir hava verir hem de renkli mobilyalarınızın karışık görüntülere neden olmasını engellemiş olur.

Gri kombinlenmesi en kolay renklerdendir. Her renge uyum sağlayabilir. Her renge uyum sağladığı gibi siyah ve beyazla bir arada gri kullanıldığı zaman sıcacık rahatlatıcı bir ortam sağlayabilirsiniz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ