Ev Dekorasyonu

  • 10 Ağustos 2017
  • 263 kez görüntülendi.
Ev Dekorasyonu
2017’in ardından ev dekorasyonu kendini belli etmeye başladı.Yılın ortalarıyla birlikte, altın rengi gözler önüne çıkmaya başladı. Evin içine yerleştirilecek kaktüs ve geniş yapraklı bitkiler, halılar, duvar süsleri, battaniyeler, geometrik desenler ve eski kilimler bu sene çok moda.
Altın rengini kullanabileceğiniz birkaç tüyo. Mobilyalarınızda veya küçük abajurlarınızın kenarlarına altın süslemeler bu sene çok moda. 2017’in trend rengi olan marsala ile birlikte kullanıldığında sıcak bi görünüm veren altın rengini ufak detayları renklendirmede kullanabilirsiniz. Ayrıca siyah beyaz kombinasyonlarını altın rengiyle canlandırabilirsiniz.
Bu sene odalarınız içinde bitkiler tekrar moda oluyor. Ahşap desenli evlerde eskiden kalma havası verecek olan büyük yapraklı bitkiler tekrar evlere giriyor. Ayrıca ufak saksılı çiçekler tekrar moda oluyor. El örgüsü modelleri duvarlara taşıyor. El örgüsünden yapacağınız süslemeleri duvarlara takarak moayı yakalayabilirsiniz. Yıllar sonra tekrar moda olan örgüler evinize fakrlı bir hava katacak.
Hayvan figürlü süslemelerin duvarlarınızda yer almasının zamanı geldi. Hayvan kafaları  ve resimlerinin duvarlara takarak modayı yakalayabilirsiniz ve odanıza spor bir hava verebilirsiniz. Genelde fil , geyik ve tavşan illustrasyonları bu sene duvarları süsleyecek. Yaz ayı kapıları aralasa da örgü battaniyeler çok moda. Kalın örgülerle battaniyeleri süslemelerde kullanabilirsiniz. Eski kilimler tekrar hayat buluyor. Odalarınızda eki kilimlerinizi ve eski dokumalarınızı sergileyebilir ve nostaljik bir hava kazanabilirsiniz. Geometrik desenler, kıyafetlerde olduğu gibi gemometrik desenler koltuklarınızda ve yastıklarınızda büyük bir kombin yaratacak. Ayrıca halılarımızda , perdelerinizde ve duvarlarınızda da kullanabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ