Erkeklerin Tahrik Noktaları

  • 24 Nisan 2016
  • 803 kez görüntülendi.
Erkeklerin Tahrik Noktaları

Erkek arkadaşınızın saçlarınıza dokunmasına izin verin, bu sizden hoşlandığını gösterir. Ayrıca erkek arkadaşınızı tahrik etmek istiyorsak ondan saçlarımızı taramasını isteyebiliriz.

1

Omzunuzdan öpmesine izin verin, çünkü bu öpücükler sizin çekiciliğinizi erkek arkadaşınızın ise size bağlılığını gösterir. Partnerinizle ilişki noktasında ki konuları konuşmaktan çekiniyorsanız yazarak anlaşabilirsiniz.

omuzunuzdan öpsün

Erkek arkadaşınızın elini bacağınıza koymasına izin verin. İç baldırınız gibi, vücudunuzun bazı bölümlerine kazayla dokunmaya imkân yoktur. Birisine duygusal olarak yeterince yakın olunca, o kadar yakına gelmesine izin vermek, duyguları harekete geçiriyor. Onu, vücudunuzun başka bölgelerine de yönlendirebilirsiniz.

elinizi bacağınıza koyması

Birlikte spor veya egzersiz türü etkinlikler yapın. Egzersiz sonrası tüm vücutta yaşananlar cinsellik yaşarken yaşananlarla aynıdır. Spor sonrası nefes nefese kalmanız erkek arkadaşınızı oldukça tahrik eder.

egzersiz

Hiç tanımadığınız bir erkekle biranda göz göze gelmeniz son derece etkili olabiliyor. Heyecanlanıyorsunuz ve bu kafalarda biranda cinselliği çağrıştırıyor. İster şaka yollu ister bilerek göz göze geldiğiniz kişi ile bir kol temasında bulunun…

5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ