Dantelli Gelinlik Modelleri 2017

  • 09 Ağustos 2017
  • 293 kez görüntülendi.
Dantelli Gelinlik Modelleri 2017

Dantel geçmişten günümüze elbette ki gelinliklerin bir numaralı kumaşıydı. Ancak son dönemlerde kullanımı azalmıştı. Düğün mevsimi de gelip çatmışken 2017 düğün sezonunda dantelli gelinliklerde ne var ne yok birlikte inceleyelim istedim.

Gelinlik modellerinde tasarımcıların ve gelinlerin tercihi Fransız dantelinden yana. Fransız danteli ince ve zarif dokusu ile gelinliklere zarafet katıyor. Fransız danteli ve beyaz inci birleşimi ile çok özel tasarımlar sahiplerini buluyor. Dantelli gelinlik modellerinde dantel detayını istediğiniz ve hayal ettiğiniz her şekilde kullanabilirsiniz. Tepeden tırnağa dantel formda olan gelinlikler koleksiyonlarda var. Danteli sadece üst bedende ya da sadece alt bedende de tercih edebilirsiniz. Örneğin en popüler modeller arasında üst beden ve etek uçlarında kullanılan dantelleri görebiliyoruz.

 

Duvaklar da dantel detayını en güzel şekilde taşıyor. 2017’in en trend duvağı dantel duvağın gelinin yüzüne dökülen duvaklar. Bu duvağı ön plana çıkarmak için saçınızı alnınıza en yakın noktada yüksek ve klasik bir topuzla kullanabilirsiniz. Fransız dantelinin hâkim olmadığı, tülden oluşan bir gelinlik de dantelin sadece bir detay olarak kullanımı da koleksiyonlar arasında yer alıyor. Tamamen hayallerinizdeki gelinliğe odaklanmalısınız. Gelinlik beyaz Fransız danteli ile daha güzel ve de daha göz alıcı bir hale gelebilirken diğer taraftan da gelinlerin o gelinliği giydikleri anda kendilerini prensesler gibi hissetmelerine yetebilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ