Baştan Aşağı Beyaz Giyme Modası

  • 18 Nisan 2016
  • 718 kez görüntülendi.
Baştan Aşağı Beyaz Giyme Modası

Evet, kış aylarında da kullandık beyazı ama şimdi yaz ayları geldi ve yağmur çamur derdi olmadan doyasıya beyaz giyme keyfine başlayabiliriz. Hatta öyle ki 2016 yaz sezonunda baştan yağa bütün parçalarımızı beyaz yönünde yapabiliriz. Evet, 2016 yaz sezonu beyaz giyme zamanı. Şimdi sizlere sokaklarda güneş gibi parlayan beyazın baştan ayağa kombinlemeleri nasıl yapabiliriz onları yazmak istiyorum…

Baştan ayağı beyaz modası sadece sokakta değil iş yerlerine de taşıyabilirsiniz. Mesela çalışan bayanlar beyaz kombinlemesini ofislerine de taşıyabilir. Beyaz etek veya pantolon ile yine ayni şekilde ipek bir beyaz gömlek topuklu veya klasik düz bir ayakkabı ve onu tamamlayan bir çanta ile çalıştığınız ortamda bir ışık gibi parlayabilirsiniz. Ayrıca tercih ederseniz araya ince siyah detayları ekleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde gece veya gündüz şık bir davete katılırken de baştan ayağa beyaz kombinlemesini tercih etmenizde fayda vardır.

Beyaz bol paça bir pantolon muhakkak her bayanın dolabında olması gereken parçalardan biridir. Bol paçalı pantolonlar hayat kurtarıcıdır hem vücut yapısını çok güzel gösterir hem de kombinlemesi çok kolaydır. Ve tabi ki beyaz elbiseler. Uçuş uçuş elbiseler hem maxi hem midi boy beyaz elbiseleri de beyaz ayakkabı çanta ve aksesuarlar ile kombinleyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ